انتشار: ۱۵:۲۱ - ۲۷ مهر ۱۳۹۴
تام هنکس با پیامی که در توییتر منتشر کرد به بهترین نحوی برای فیلم پسرش تبلیغ کرد
به گزارش تابناک فرهنگی به نقل از آسوشیتدپرس، خانواده تام هنکس هفته خوبی را پشت سر می‌گذراند زیرا در حالی که فیلم «پل جاسوسان» با بازی تام هنکس و ساخته استیون اسپیلبرگ از روز جمعه در سینماها اکران شد، حالا پسر هنکس یعنی کالین هنکس هم فیلم مستندی را که ساخته، اکران کرده است. این فیلم با عنوان «همه چیز باید بگذرد: ظهور و افول تاور رکوردز» همزمان با فیلم پدرش اکران شده است.

هنکس در توییتری این دو فیلم را بهترین فیلم‌ها نامید. او نوشت: می خواین دو تا فیلم ببینین؟ پس باید دو انتخاب عالی شما اینها باشند. دو فیلم بزرگ این آخر هفته اکران می شوند.

هنکس ۵۹ ساله که در فیلم «پل جاسوسان» در نقش وکیلی ظاهر شده که باید از یک جاسوس روسی حمایت کند، وقت زیادی را در شبکه‌های اجتماعی برای حمایت از فیلم پسرش صرف کرده است.

مستند کالین درباره فروشگاه مشهور فروش صفحه با عنوان «تاور رکوردز» و بنیانگذار آن راس سالمون است و اولین فیلم بلند او به عنوان یک کارگردان محسوب می‌شود.

این بازیگر ۳۷ ساله تلویزیون پیش‌نمایش فیلمش را در همین فروشگاه جشن گرفت. تام هنکس به همراه همسرش نیز در برنامه پیش نمایش این فیلم شرکت کرده بودند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: