انتشار: ۲۱:۱۳ - ۱۹ آبان ۱۳۹۴
موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران درپانزدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب وین شرکت می کند.
به گزارش تابناک فرهنگی به نقل از ایسکانیوز ؛ غرفه ایران در این دوره ازنمایشگاه 12 متر مربع است که در آن کتاب هایی در حوزه تاریخ، ایران شناسی، آموزش خط، مجموعه داستان های شاهنامه، آموزش زبان فارسی، هنر و پوستر های ایران شناسی به نمایش گذاشته می شود.

پانزدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب وین از 12 تا 15 نوامبر 2015 برابر با 21 تا 24 آبان ماه سال جاری در فضایی به مساحت هشت هزار و هشتصد متر مربع برگزار می شود. جمهوری اسلامی ایران نیز امسال برای سومین بار در این نمایشگاه شرکت می کند.

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد صنعت کتاب و ادبیات در اتریش محسوب می شود که مجری آن بخش خصوصی می باشد و در قالب شش بخش به عرضه تازه ترین کتاب های منتشر شده در زمینه آثار داستانی ،کتاب های آشپزی،کتاب های غیر داستانی ،ادبیات کودکان ونوجوانان و سفرنامه ها می پردازد . نمایشگاه بین المللی کتاب وین به مثابه جشنواره ای است که 300 برنامه در آن گنجانده شده و سالانه بیش از 40هزارنفر از آن بازدید می کنند .

هزینه ورودیه نمایشگاه 7 یورو است که برای دانش آموزان و دانشجویان به صورت نیم بها و برای خانواده ها 13 یورو و برای افراد زیر 14 سال رایگان می باشد .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: