انتشار: ۰۱:۳۶ - ۲۶ تير ۱۳۹۷
فرزند "ضیاالدین دُری" گفت: پیوند کبد یکی از گزینه ها برای پدر است و احتمال دارد این عمل صورت بگیرد. البته در ابتدا شورای بیمارستان شهر شیراز باید پرونده پدر را بررسی کند تا اگر نیاز بود پیوند کبد صورت گیرد.
نوید دری فرزند "ضیاالدین دُری" کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درباره دلیل بستری شدن پدرش در بیمارستان گفت: بر اساس تشخیص پزشکان پدر مشکل خودایمنی کبد داشته و به همین دلیل درمان همچنان روی وی ادامه خواهد داشت.

وی در همین راستا ادامه داد: به دلیل بهبود روند درمان و همچنین امکانات بیشتر قصد داریم بیمارستان محل درمان پدر را تعویض کنیم. ادامه روند درمان پدر نیازمند انجام کارهای خاصی است که فعلاً در بیمارستان فعلی ممکن نیست. 

فرزند "ضیاالدین دُری" با اشاره به وضعیت عمومی پدرش اضافه کرد: البته خوشبختانه وضعیت عمومی پدر از لحاظ فشار خون و هوشیاری بسیار خوب است اما ناراحتی کبد وی همچنان ادامه دارد و پزشکان تشخیص داده اند که باید ادامه روند درمان در بیمارستان دیگری پیگیری شود.

دری درباره احتمال پیوند کبد برای پدرش خاطرنشان کرد: پیوند کبد یکی از گزینه هاست و احتمال دارد این عمل صورت بگیرد. البته در ابتدا شورای بیمارستان شهر شیراز باید پرونده پدر را بررسی کند تا اگر نیاز بود پیوند کبد صورت گیرد.

گفتنی است "ضیاالدین دری" کارگردان برجسته سینما و تلویزیون که در کارنامه خود آثار همچون "کلاه پهلوی" و "کیف انگلیسی" را دارد، هفته گذشته بر اثر تب شدید در بیمارستان بستری شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: