انتشار: ۰۹:۴۴ - ۲۶ تير ۱۳۹۷
دبیرهیات نظارت برمطبوعات از صدور مجوز انتشار‌ 75 رسانه اعم از مکتوب، الکترونیک و پایگاههای اطلاع رسانی خبرداد و گفت: با تصویب اعضای هیات نظارت برمطبوعات فعالیت این رسانه ها ازاین پس آغاز می شود.
سید علاالدین ظهوریان افزود: اعضای هیات نظارت برمطبوعات در نشست امروز خود ضمن طرح موضوعات نظارتی در حوزه رسانه های مکتوب و الکترونیک، شماری از تقاضاهای صدور مجوز نشریات مورد بررسی قرار داد که با نظراعضا، با صدور مجوز فعالیت برای 75 رسانه موافقت شد.
براساس اعلام دبیرخانه هیاتنظارت بر مطبوعات، وی اضافه کرد: همچنین دراین جلسه با رای اعضای هیات نظارت بر مطبوعات با تغییر وضعیت 36 رسانه نیز موافقت شد.
به گزارش ایرنا، رسانه های الکترونیک، مکتوب، مجازی و پایگاههای خبری از جمله رسانه هایی هستند که به آنها مجوز فعالیت صادر شده است.
ارائه مجوز در دولت های یازدهم و دوازدهم روند سریع تری به خود گرفته بطوریکه فاصله زمانی صف انتظار به کمتر از شش ماه کاهش یافته و هر ماه با توجه به تشکیل جلسات مستمر با حضور تمامی اعضا و شخص وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سیر صعودی به خود گرفته است.
تمامی مراحل درخواست، ثبت و .... رسانه و مطبوعات در راستای سیاست دولت، بصورت الکترونیکی و بدون نیاز به حضور افراد انجام و پیگیری می شود.
هیات نظارت بر مطبوعات در مجموع طی سال 96 برای بیش از 376 رسانه اعم از مکتوب، الکترونیک و پایگاههای خبری و سایت ها مجوز فعالیت صادر کرده است.
اسامی رسانه های مجوز گرفته و تغییر وضعیت شده اکنون در سایت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آدرس http://press.farhang.gov.irقابل مشاهده است.

ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: