انتشار: ۲۰:۵۶ - ۱۰ تير ۱۳۹۷
با حضور چهره ماندگار مدیریت رسانه

رونمایی از دو کتاب حوزه فرهنگ و ارتباطات

فرهنگ‌سرای معرفت در آستانه روز قلم از دو کتاب «ژورنالیسم تلویزیونی» و «مدیریت منابع انسانی در صنایع خلاق» رونمایی می‌کند.
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، در آستانه روز قلم و با هدف تجلیل از پدیدآورندگان کتاب، از دو کتاب «ژورنالیسم تلویزیونی» و «مدیریت منابع انسانی در صنایع خلاق» نوشته سید مهدی شریفی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در فرهنگ‌سرای معرفت رونمایی می‌شود.

در این مراسم که در ساعت ۱۷ روز سه‌شنبه ۱۲ تیرماه برگزار می‌شود، علاوه بر نویسنده، پرفسور علی‌اکبر فرهنگی چهره ماندگار و پدر مدیریت رسانه ایران به سخنرانی می‌پردازد و چهره‌های فرهنگی، دانشگاهی و رسانه‌ای مانند حجت‌الاسلام سید محمود دعایی، طاهر روشندل، مجتبی امیری، صادق عابدینی و جمعی از مسئولان ارشد حوزه فرهنگ و رسانه دولت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر تهران نظرات خود را درباره موضوعات مندرج در این کتاب‌ها با مخاطبان برنامه به اشتراک می‌گذارند.

کتاب ژورنالیسم تلویزیونی (معرفت‌شناسی، فلسفه و روش‌ها) در بهار ۱۳۹۷ توسط نشر نیسا به بازار کتاب عرضه شده و در آن سعی شده پنجره‌ای تازه بر اساس آخرین منابع و تجربیات این حوزه برای مخاطبان باز شود تا اصول و تکنیک‌های دانشی ژورنالیسم تلویزیونی برای علاقه‌مندان مدیریت خبر تشریح شود. 
 
کتاب مدیریت منابع انسانی در صنایع خلاق نیز که با مقدمه علی‌اکبر فرهنگی و سید رضا سیدجوادین چند روزی است توسط انتشارات سازمان مدیریت صنعتی به کتاب‌فروشی‌ها عرضه شده، پاسخی به نیازهای مدیریتی برای شناسایی افراد مناسب برای فعالیت در این مشاغل و رسته‌های کاری نوظهور عصر رسانه‌هاست.

از این نویسنده پیش از این کتاب‌هایی با عنوان مدیریت رسانه (با همکاری طاهر روشندل و سمیه لبافی) و از سرمایه شهرتی تا شهرت رسانه (با همکاری طاهر روشندل) منتشر شده بود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به فرهنگ‌سرای معرفت به نشانی میدان شهر زیبا، بلوار شهران، بعد از زیرگذر شهید همت مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۴۳۱۹۳۰۴ تماس بگیرند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: