انتشار: ۱۳:۴۹ - ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
مدیرکل هنرهای نمایشی گفت: آیین نامه جشنواره تئاتر فجر به امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رسید.
شهرام کرمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با اشاره به اینکه شورای سیاستگذاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر آیین نامه را تنظیم کرده اند، اظهار داشت: قطب الدین صادقی، حسین مسافرآستانه، اصغر همت و مریم معترف به عنوان چهار پیشکسوت حوزه تئاتر، همراه با مجتبی حسینی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و من در جایگاه مدیرکل هنرهای نمایشی به توافق نظری در این زمینه دست یافتیم.
وی با اشاره به تصویب آیین نامه جشنواره تئاتر فجر توسط سیدعباس صالحی، تصریح کرد: این شورا به منظور پیگیری اهداف جشنواره تئاتر فجر تشکیل شده است که خط مشی جشنواره، انتخاب دبیر، ارزیابی و نظارت بر عملکرد و بررسی پیشنهادات و برنامه های وی از دیگر فعالیت های شورای سیاستگذاری محسوب می شود.
به گفته کرمی این آیین نامه که هفته گذشته توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تایید قرار گرفته است از هفته آینده، روی پرتابل جشنواره تئاتر فجر و اداره کل هنرهای نمایشی قرار خواهد گرفت.
وی همچنین با اشاره به اینکه اعضای شورای سیاستگذاری پنج نفر تعیین شده است که در صورت ضرورت به 12 نفر افزایش می یابد، خاطرنشان کرد: اکنون ترکیب این شورا مناسب است و نیازی به افزایش و تغییرات وجود ندارد.
سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، بهمن ماه امسال به دبیری نادر برهانی مرند برگزار می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: