انتشار: ۱۲:۳۳ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۷
نمایش «عکس خانوادگی» در حرکتی تازه مخاطبان را دعوت به چالشی کرده است که علاقه‌مندان با عضویت در آن می‌توانند این نمایش را به صورت رایگان تماشا کنند.
رضا بهرامی در تازه‌ترین تجربه کارگردانی خود به سراغ یکی از متون محمود استاد محمد رفته و از ۲۰ خرداد ماه با نمایش «عکس خانوادگی» از تئاتر دوستان در تماشاخانه سنگلج میزبانی می‌کند.

گروه اجرایی این اثر با هدف ایجاد وحدت و همبستگی در بین اعضای خانواده در حرکتی تازه مردم را دعوت به عضویت در چالشی کرده است که علاقه‌مندان با شرکت در آن این امکان را پیدا می‌کنند تا به صورت رایگان به تماشای این نمایش بنشینند.

مخاطبان برای شرکت در این چالش باید از خودشان به همراه حداقل یکی از اعضای خانواده یا دوستان در حین انجام کارهای روزانه عکس گرفته و آن را با هشتگ #نمایش_عکس_خانوادگی برای گروه اجرایی در فضای مجازی ارسال کنند.

نمایش «عکس خانوادگی» تا پایان تیرماه در تماشاخانه سنگلج به صحنه می رود و در پایان هر هفته از اجرای خود به اعضای داخل ۳ عکس منتخب که در این کمپین شرکت کرده و بیشترین لایک را از سوی مردم کسب کردند، این امکان را می‌دهد تا به صورت رایگان به تماشای این نمایش بنشینند.

لایک عکس‌ها باید به صورت حقیقی باشد و در صورت استفاده از ربات عکس مربوطه از مسابقه خارج می‌شود.

«عکس خانوادگی» یکی از آثار کمتر کار شده محمود استادمحمد است که قرار بود سال ۸۵ توسط او با بازی پرستو گلستانی و مرتضی ضرابی به صحنه برود که با دلایلی نامعلوم مجوز اجرا نگرفت و در تمرین باقی ماند.

این نمایش روایت زندگی زنی تنهاست که با مشکلات زیادی مواجه بوده است و همین مشکلات سبب ایجاد مسائلی در حال شده است...

پرستو گلستانی، مهران امام‌بخش و‌ امیر عدل‌پرور بازیگرانی هستند که در این اثر ۴۵ دقیقه‌ای به ایفای نقش می‌پردازند.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به: کهبد تاراج (مشاور کارگردان)، الهام شعبانی (طراح لباس)، امیر ترحمی (طراح نور)، شایان جعفری (طراح پوستر و بروشور)، فیروزه فیاض بخش (مدیر تولید)، حسین طاهربخش (کارگاه آریانا) (ساخت دکور)، پانیذ تاج‌بخت، حمیدرضا ژاله، ابوالفضل شفیعی‌زاده و مسیب کریمی (گروه کارگردانی)، مرضیه مهاجر (منشی صحنه)، آزاده شفیعی (روابط عمومی)، یاسمن پولادی‌ها (عکاس) و حامد قریب (مشاور رسانه‌ای) اشاره کرد.

نمایش «عکس خانوادگی» تا پایان تیر‌ماه هرشب ساعت ۲۰ از  تئاتر دوستان در تماشاخانه سنگلج میزبانی می‌کند و علاقه‌مندان به تماشای آن می‌توانند برای خریداری بلیت به لینکhttps://www.tiwall.com/store/aksekhanevadegi2در سایت تیوال مراجعه کنند.


منبع: ایلنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: