انتشار: ۱۹:۰۳ - ۱۵ فروردين ۱۳۹۷
بانک آینده برای معرفی آثار موزه لوور در تهران بات تلگرامی لوور در تهران را راه اندازی کرد. علاقه مندان می توانند با استفاده از پیوند «تلگرامی لوور در تهران» به نشانی @louvre_bot در تلگرام در این ربات  عضو شده و از اطلاعات آن بهره برداری کنند

راه اندازی ربات تلگرامی لوور علاوه بر اطلاع رسانی، ارتقاء سطح آگاهی و آشنایی بیشتر قبل از انجام بازدید، باعث ایجاد جذابیت و ارتباط بهتر بازدید کننده ها با آثار در زمان حضور در نمایشگاه است.  
در این بات تلگرامی علاوه بر اطلاعات و گالری تصاویر آثار، راهنمای موزه و فایل های صوتی معرفی آثار طراحی و در دسترس است و علاقه مندان می توانند با مراجعه به کانال تلگرامی بانک آینده به نشانی @ba24ir  نیز آن را دریافت کنند.

نمایشگاه موزه لوور که با حمایت بانک آینده در موزه ملی ایران واقع در تهران، خیابان امام خمینی، نبش خیابان۳۰ تیر افتتاح شده ، تا ۲ ماه آینده (روز جمعه 18 خرداد 97) نیز دایر است. علاقه مندان همچنین می توانند با مراجعه به وبسایت اختصاصی لوور در تهران به نشانی www.louvreintehran.com نیز از امکانات و تسهیلات دریافت بلیط رایگان برای بازدید از موزه لوور در تهران استفاده کنند.

Related image

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: