انتشار: ۱۰:۵۶ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
نمایشگاه آثار لوور در تهران با حمایت بانک آینده به مدت 4 ماه در موزه ملی ایران واقع در تهران، خیابان امام خمینی(ره)، خیابان 30 تیر دایر است.
تنها 11 روز پس از گشایش موزه لوور پاریس در تهران، بیش از 15 هزار نفر از آثار به نمایش گذاشته شده بازدید کردند.

به گزارش تابناک ورزشی، در این نمایشگاه  كه با حمايت بانك آينده برپاشده، بازدیدکنندگان می توانند 56 اثر از تمدن های مختلف جهانی از اروپا، مصر و فلات ایران و البته  2 اثر ویژه از تمدن ایران را در موزه ملی ایران ببینید.

ابوالهول در تهران/15هزارنفر برای تماشای لوور به موزه رفتند

 2 اثر ایرانی و ابوالهول بیشترین توجه ها را جلب کرده است
دو اثر ایرانی «درفش مدور» بر دو گاونر که مزین به حلقه چهار نفره است و متعلق به دوره مفرغ لرستان است و «تبر مفرغی» که به کاوش های باستان شناسی در چغازنبیل تعلق دارد، در یکی از ویترین ها قرار دارد، بیشترین توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کرده است.
همچنین پیکره ابوالهول نیز بسیار مورد توجه علاقه مندان و بازدیدکنندگان نمایشگاه لوور در تهران قرار گرفته است.

نمایشگاه آثار لوور در تهران با حمایت بانک آینده به مدت 4 ماه در موزه ملی ایران واقع در تهران، خیابان امام خمینی(ره)، خیابان 30 تیر دایر است. مشتریان بانک آینده می توانند در مدت برپایی نمایشگاه با ارائه کارت بانکی خود از امکان بازدید رایگان بهره مند شوند. همچنین علاقه مندان می توانند با مراجعه به وبسایت اختصاصی لوور در تهران به نشانی www.louvreintehran.com نیز از امکانات و تسهیلات دریافت بلیط رایگان برای بازدید از موزه لوور در تهران استفاده کنند.
ابوالهول در تهران/15هزارنفر برای تماشای لوور به موزه رفتند

ابوالهول در تهران/15هزارنفر برای تماشای لوور به موزه رفتند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: