انتشار: ۱۴:۰۰ - ۲۰ آذر ۱۳۹۶
نمایش «شرقی غمگین» به کارگردانی سعید زارعی از سوم دی ماه سال جاری در تماشاخانه شهرزاد روی صحنه می‌رود.
به گزارش سرویس سینما و تئاتر تابناک فرهنگی ؛طبق گزارش رسیده، نمایش «شرقی غمگین» بعد از اجراهای خود در تابستان امسال، بار دیگر در تماشاخانه شهرزاد، از سوم دی ماه سال جاری اجرا خواهد شد.  
تمرین های این نمایش از چند روز گذشته آغاز شده است و تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت، سجاد افشاریان و سید هومن شاهی دو بازیگر اصلی این نمایش هستند.
پیش خرید بلیت‌های این اثر نمایشی از روز گذشته در سایت های مرتبط آغاز شده است و علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی می توانند با مراجعه به سایت های مذکور بلیت‌های این نمایش را خریداری کنند.
نویسندگی متن این نمایشنامه بر عهده سجاد افشاریان است که در دور جدید اجراها با تغییرات اندکیروی صحنه خواهد رفت.
لیست عوامل اصلی این نمایش عبارت است از: نویسنده: سجادافشاریان، کارگردان: سعیدزارعی، مدیر اجرا: میثم نوروزی، دستیارکارگردان و برنامه‌ریزی: محمودحسینی، مدیران صحنه: میترا یزدی،آینازموسایی، طراح صحنه: مصطفی مرادیان، طراح صدا و موسیقی:آرش والی، ساخت دکور و طراح نور: مسعود رنجبر شیرازی،طراح و آنونس و ویدئو: علی زندیه، طراح وگرافیک: رضاچاووشی، تبلیغات فضای مجازی:آرین امیرخان، تبلیغات محیطی:وحیدخدادادی، عکس:مهدی سادیگی،نویدغفاری،آرمین مقدم،گلدیس نمازیان، روابط عمومی:امیرقالیچی و مشاور رسانه‌ای: سام بهشتی.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: