انتشار: ۱۳:۱۷ - ۱۳ آذر ۱۳۹۶
سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان پس از چهار سال خبر داد.
به گزارش سرویس سینما و تئاتر تابناک فرهنگی ؛غلامرضا فرجی درباره تازه‌ترین تصمیمات شورای صنفی نمایش، اظهار داشت: قرارداد فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» در گروه آزاد ثبت شد، بنابراین این فیلم از 29 آذر نمایش خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز خواهد کرد.
وی همچنین درباره تکلیف اکران دیگر فیلم توقیفی «آشغال‌های دوست‌داشتنی» توضیح داد: قرارداد این فیلم برای ثبت در شورای پروانه نمایش این هفته ارائه نشده است.
سخنگوی شورای صنفی نمایش از دیگر مصوبات امروز(دوشنبه) شورا را نمایش فیلم «آینه بغل» به جای «انزوا» از روز چهارشنبه 15 آذر ماه در گروه سینمایی استقلال اعلام کرد.
فرجی ادامه داد: همچنین فیلم «خفگی» به کارگردانی فریدون جیرانی نیز از سرگروه زندگی تعویض خواهد شد اما اکران این فیلم و «انزوا» در زیرگروه‌های ادامه خواهد داشت.
وی گفت: در سرگروه زندگی پس از فیلم «خفگی» فیلم «شکلاتی» اکران خواهد شد و فیلم «فهرست مقدس» نیز ویژه مدارس در نوبت صبح در گروه آزاد اکران می‌شود.
به گزارش تابناک فرهنگی ؛ فیلم «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان و محصول سال 1392 است که نوید محمدزاده و باران کوثری بازیگران اصلی آن هستند و در جشنواره‌ فیلم فجر همان سال به نمایش درآمد و سرانجام پس از چهار سال اکران عمومی می‌شود.
«عصبانی نیستم» داستان یک دانشجوی ستاره دار و اخراجی است که برای فراهم آوردن حداقل شرایط زندگی در رویارویی با بی‌اخلاقی‌های جامعه با خود تمرین می‌کند تا «عصبانی» نباشد و در تلاش است تا دختر مورد علاقه‌ خود را از دست ندهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: