انتشار: ۲۰:۰۰ - ۱۱ آذر ۱۳۹۶
تهیه کننده فیلم سینمایی «حماسه آرش کمانگیر» از آماده شدن این پروژه در سال ۹۷ خبر داد و درباره جزییات اثر توضیح داد.
به گزارش تابناک فرهنگی ؛غلامرضا آزادی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره فیلم سینمایی «حماسه آرش کمانگیر» گفت: بخش هایی از این اثر، انیمیشن سه بعدی است و بخش دیگری از آن به صورت رئال فیلمبرداری می شود به همین دلیل تولید آن زمانبر است.
وی ادامه داد: بخش های مختلف این پروژه از جمله طرح های انیمیشن و شخصیت ها نزدیک به سه ماه است که آغاز شده و علاوه برآن پلان سازی های مورد نیاز فیلم نیز در حال انجام است.
این تهیه کننده سینما تاکید کرد: با توجه به پروسه طولانی تر تولید این اثر سینمایی، فکر می کنم در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر حضور داشته باشد.
وی با اشاره به فیلمبرداری بخش های رئال این اثر سینمایی توضیح داد: بخش هایی از این فیلم قرار است در جنگل های تالش و کوهپایه های دماوند فیلمبرداری شود زیرا به طبیعت زنده نیاز داریم.
به گفته وی، به محض آماده شدن همه پلان ها مرحله موشن کار آغاز و تا ۵ ماه دیگر فیلمبرداری کار شروع شود.
تهیه کننده فیلم «سندباد و سارا» بیان کرد: بازیگران «حماسه آرش کمانگیر» مشخص شده است اما با توجه به اینکه هنوز قراردادها نهایی نشده است، در آینده نزدیک نام بازیگران را اعلام می کنیم.
وی تاکید کرد: در این اثر سینمایی از ۱۸ بازیگر کودک استفاده خواهیم کرد که همه آنها باید چهره های شرقی و کاملا ایرانی داشته باشند.
آزادی در پایان گفت: «حماسه آرش کمانگیر» ۲ هنرپیشه اصلی دارد که تا ۲ هفته دیگر نام بازیگران مورد نظر اعلام خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: