انتشار: ۱۷:۴۰ - ۰۹ آبان ۱۳۹۶
آلبوم «شاه راه» به عنوان ره توشه صوتی زائران اربعین حسینی از سوی موسسه هنر و ادبیات هلال وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی منتشر شد.
به گزارش روز سه شنبه خبرنگار معارف ایرنا از موسسه هنر و ادبیات هلال، این آلبوم در قالب کتاب صوتی شامل آثاری در مدح و منقبت امام حسین علیه السلام و واقعه عاشورا و اربعین است که در آستانه فرا رسیدن ایام اربعین حسینی در استودیو هلال تولید شده و ره توشه ای صوتی برای زائران اربعین حسینی است.
آلبوم صوتی شاهر راه عرض ارادت شاعران برجسته آیینی کشور به محضر سیدالشهدا و اصحاب با وفای ایشان است که به عنوان پنجمین آلبوم از مجموعه شعر آوا تولید شده و شامل ۱4 قطعه شعر عاشورایی به مدت حدود 45 دقیقه از شاعران آیینی برجسته ای چون علی داودی، محمود حبیبی کسبی، هادی جانفدا، قاسم صرافان، سیدمحمد حسینی، مجید لشکری، محمد رسولی، امیر تیموری و سیدعلی رکن الدین است و این شاعران، شاخص ترین اشعار عاشورایی خود را دکلمه می کنند.
شعر و موسیقی قطعات این آلبوم به گونه ای کارشناسی، انتخاب و تنظیم شده که مخاطب بتواند هر قطعه را بارها بشنود و با اثر، ارتباط معنایی برقرار کند و پیمان طالبی شاعر جوان آیینی مدیر تولید و هماهنگی این آلبوم و محسن جلیلی نظارت بر ضبط، انتخاب موسیقی و میکس قطعات را بر عهده داشته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: