انتشار: ۱۴:۲۲ - ۲۴ مهر ۱۳۹۶
سخنگوی شورای صنفی نمایش از نمایش سه فیلم جدید از چهارشنبه این هفته در سینماهای سراسر کشور و اکران فیلم سینمایی «خفه گی» به کارگردانی فریدون جیرانی به جای فیلم سینمایی «نگار» ساخته رامبد جوان خبر داد. خبر داد و گفت:
به گزارش سرویس سینما و تئاتر تابناک فرهنگی ؛غلامرضا فرجی  درباره آخرین تصمیمات شورای صنفی نمایش، اظهار داشت: فیلم سینمایی «شنل» به کارگردانی حسین کندری و «آزاد به قید شرط» ساخته حسین شهابی از چهارشنبه 26 آبان ماه در گروه آزاد روی پرده می رود.
در فیلم «آزاد به قید شرط» امیر جعفری، شقایق فراهانی، لیلا اوتادی، دیبا زاهدی، امیررضا دلاوری، رامین راستاد، امیر داژاکام، احمد نیکپور، شکرخدا گودرزی ایفای نقش می کنند، این فیلم روایتگر زندگی مردی است که پس از سال‌ها تحمل حبس، به طور مشروط از زندان آزاد می‌شود.
در فیلم سینمایی «شنل» نیز باران کوثری، رضا بهبودی، بهار کاتوزی، مهدی حسینی نیا، مسعود فروتن، آیسان حداد، فهیمه رحیم‌نیا و بابک انصاری به ایفای نقش می‌پردازند.
وی ادامه داد: فیلم سینمایی «خفه گی» به کارگردانی فریدون جیرانی نیز از چهارشنبه 26 مهرماه به جای فیلم سینمایی «نگار» ساخته رامبد جوان در گروه زندگی اکران می شود.
«خفه‌گی» با بازی نوید محمدزاده و الناز شاکردوست است که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته رونمایی و مورد توجه قرار گرفت.
سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه قرارداد فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» به کارگردانی بهمن گودرزی به ثبت رسیده است، خاطرنشان کرد: این فیلم بعد از «حقه باز دم دراز» در گروه ماندانا اکران می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: