انتشار: ۲۳:۵۵ - ۱۰ مهر ۱۳۹۶
سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران فیلم سینمایی «زرد» از روز چهارشنبه این هفته خبر داد و گفت: نمایش فیلم سینمایی «من و شارمین» نیز ادامه خواهد داشت.
به گزارش تابناک فرهنگی ؛غلامرضا فرجی درباره مصوبات امروز(دوشنبه) این شورا اظهار داشت: فیلم سینمایی «زرد» به کارگردانی مصطفی تقی زاده از روز چهارشنبه 12 مهر ماه در گروه سینمایی قدس به نمایش در می آید.
در فیلم سینمایی «زرد» بهرام رادان، ساره بیات، مهرداد صدیقیان، شهرام حقیقت دوست، بهاره کیان افشار و آناهیتا درگاهی ایفای نقش می کنند.
وی افزود: همچنین مصوب شد که اکران فیلم سینمایی «من و شارمین» به کارگردانی بیژن شیرمرز در گروه سینمایی آفریقا همچنان ادامه داشته باشد.
 تعطیلی 5 روزه سینما به مناسبت ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) روز چهارشنبه به پایان خواهد رسید و از این روز نمایش فیلم ها در سراسر کشور از سرگرفته خواهد شد و فیلم «ایتالیا ایتالیا» به کارگردانی کاوه صباغ زاده در گروه سینمایی استقلال به جای فیلم «ماجان» اکران خواهد شد.
همچنین دو فیلم «قهرمانان کوچک» به کارگردانی حسین قناعت در گروه سینمایی آزادی به جای فیلم «سارا و آیدا» و «مالاریا» به کارگردانی پرویز شهبازی در گروه سینمایی آزاد نیز در کنار فیلم «ایتالیا ایتالیا» از چهارشنبه نخستین روز نمایش خود را آغاز خواهند کرد.
قیمت بلیت سینماها که از 21 شهریورماه و همزمان با روز سینما نیم بها شده بود با شروع فعالیت مجدد سینماهای پس از ایام تعطیلات به پایان خواهد رسید و از روز 12 مهر، بهای بلیت سینما به روال سابق خود باز خواهد گشت.
بنا بر این گزارش، اکنون فیلم‌های «نگار» ساخته رامبد جوان، «ملی و راههای نرفته اش» به کارگردانی تهمینه میلانی، «دریاچه ماهی» ساخته مریم دوستی، «من و شارمین» ساخته بیژن شیرمرز و «بیست و یک روز بعد» به کارگردانی محمدرضا خردمندان در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: