سایت خبری تحلیلی تابناک فرهنگی

کد خبر: ۸۸۷۰
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۶
یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان از روز چهارشنبه هشتم شهریور ماه در سه بخش موسیقی دستگاهی، موسیقی نواحی و موسیقی کلاسیک آغاز می شود.
به گزارش سرویس موسیقی تابناک فرهنگی ، گروه های شرکت کننده در یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان از روز چهارشنبه هشتم شهریور ماه در سه بخش موسیقی دستگاهی، موسیقی نواحی و موسیقی کلاسیک میزبان علاقه مندان موسیقی در تالار رودکی تهران خواهند بود.

برنامه کامل اجراهای یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان که تا بیست و هشتم شهریور ماه در تالار رودکی تهران ادامه دارد، طبق تفکیک بخش های مختلف، سازها و گروه های سنی «الف، ب، ج»   به این شرح اعلام شده است:

چهارشنبه ۸ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳ : تار (گروه های سنی الف و ج)

 ساعت ۱۴ تا ۱۶: تار (گروه سنی ب)

پنجشنبه ۹ شهریور

 ساعت ۹ تا ۱۳: نی (گروه های سنی الف و ب)

ساعت ۱۴ تا ۱۶: نی (گروه سنی ج)

  ساعت ۱۷ تا ۲۱: فلوت

جمعه ۱۰ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳:  سنتور (گروه های سنی الف و ج)

 ساعت ۱۴ تا ۱۶: سنتور (گروه سنی ب)

 ساعت ۱۷ تا ۲۱:  قانون

شنبه ۱۱ شهریور

 ساعت ۹ تا ۱۳:  کمانچه  (گروه های سنی الف و ج)

 ساعت ۱۴ تا ۱۶: کمانچه (گروه سنی ب)

یکشنبه ۱۲ شهریور

 ساعت ۹ تا ۱۳: عود  

 ساعت ۱۴ تا ۱۶: آواز (گروه سنی  الف و ب)

ساعت ۱۷ تا ۲۱:  آواز (گروه سنی ج)

دوشنبه ۱۳ شهریور

 ساعت ۹ تا ۱۳: تمبک (گروه سنی الف)

 ساعت ۱۴ تا ۱۶: تمبک (گروه سنی ب)

  ساعت ۱۷ تا ۲۱: تمبک (گروه سنی ج)

سه شنبه ۱۴ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: سه تار (گروه سنی الف)

 ساعت ۱۴ تا ۱۶ : سه تار (گروه سنی ج)

چهارشنبه ۱۵ شهریور

 بخش ویژه موسیقی دستگاهی

پنجشنبه ۱۶ شهریور

  ساعت ۹ تا ۱۳: ویولن (گروه های سنی الف و ج)

ساعت ۱۴ تا ۱۶:  ویولن (گروه سنی ب)

 ساعت ۱۷ تا ۲۱: ویولا

جمعه ۱۷ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: گیتار (گروه های سنی الف و ب)

ساعت ۱۴ تا ۱۶: گیتار (گروه سنی ج)

ساعت ۱۷ تا ۲۱: کلارینت، ابوا، ترومپت و هورن

شنبه ۱۸ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: پیانو (گروه های سنی الف و ب)

ساعت ۱۴ تا ۱۶: پیانو (گروه سنی ج)

ساعت ۱۷ تا ۲۱: ویولنسل

یکشنبه ۱۹ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: موسیقی آذربایجان - تار و کمانچه

ساعت ۱۴ تا ۱۶: موسیقی آذربایجان -  نقاره و گارمون

ساعت ۱۷ تا ۲۱:  موسیقی آذربایجان -  قوپوز

دوشنبه ۲۰ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: موسیقی شرق و جنوب خراسان – دوتار (گروه های سنی الف و ب)

ساعت ۱۴ تا ۱۶: موسیقی شرق و جنوب خراسان – دوتار (گروه سنی ج)

ساعت ۱۷ تا ۲۱: موسیقی شرق و جنوب خراسان –  آواز، دایره و دهل

سه شنبه ۲۱ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳ : موسیقی شمال خراسان – دوتار (گروه های سنی الف و ج)

ساعت ۱۴ تا  ۱۶: موسیقی شمال خراسان – دوتار (گروه سنی ب)

ساعت ۱۷ تا ۲۱: موسیقی ترکمن –دوتار، کمانچه و آواز

 چهارشنبه ۲۲ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳:  موسیقی مازندران –دوتار، کمانچه و آواز

ساعت ۱۴ تا ۱۶: موسیقی مازندران – لَله وا

ساعت ۱۷ تا ۲۱: موسیقی ترکمن –  دسر کوتن

پنجشنبه ۲۳ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: موسیقی سیستان و بلوچستان – دونلی، قیچک، بنجو، تنبورک، دُهُلک، آواز، سرنا و دهل

ساعت ۱۴ تا ۱۶: موسیقی الموت (آواز)، موسیقی قشقایی (نی)، ضرب زورخانه؛ نی انبان

ساعت ۱۷ تا ۲۱ : موسیقی کردی – آواز، دوزله، سرنا، شمشال، نرمه نای و ضرب

جمعه ۲۴ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: موسیقی لرستان - کمانچه

ساعت ۱۴ تا ۱۶: موسیقی لرستان – سرنا، دهل، تمبک

شنبه ۲۵ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: دف (گروه های سنی الف و ب)

ساعت ۱۴ تا ۱۶: دف (گروه سنی ج)

یکشنبه ۲۶ شهریور

ساعت ۹ تا ۱۳: تنبور (گروه های سنی الف و ج)

ساعت ۱۴ تا ۱۶: تنبور (گروه سنی ب)

ساعت ۱۷ تا ۲۱: آواز و تنبور

دوشنبه ۲۷ شهریور

ساعت ۲۰: مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان (تالار وحدت)

اخبار مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: