انتشار: ۱۸:۰۰ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
جوایز برگزیدگان هفدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ با حضور پیشکسوتان سینما، برگزیدگان جشن حافظ و هنرمندان سینما و تلویزیون اهدا شد.
به گزارش سرویس سیتما و تئاتر تابناک فرهنگی ، آذر معماریان تهیه کننده و مدیر اجرایی جشن حافظ در مهمانی اهدای جوایز برگزیدگان این دوره از جشن، ضمن خوشامدگویی به هنرمندان سینما و تلویزیون گفت: خیلی متاسفم که امسال همسر عزیزم علی معلم حضور فیزیکی اش در میان ما نیست اما می دانم که در روح و قلب همه هنرمندان ایران جا دارد و اسمش در تاریخ هنر این مملکت باقی می ماند. من اگر اینجا هستم بخاطر این است که همسرم هنرمندان را خیلی دوست داشت و این عشق را به ما هم منتقل کرد. ما امسال این جشن را برگزار کردیم چون دوست داشتیم این جشن مستقل راهش را ادامه بدهد تا به صنعت سینمای ایران کمک کند.

آذر معماریان در پایان از اسپانسرهای جشن حافظ بخاطر حمایت از این جشن تشکر کرد.

همچنین امید معلم دبیر جشن حافظ در صحبت هایش در باره هفدهمین دوره این جشن گفت: سعی کردیم مراسم امسال با وجود اینکه نبودن پدر خیلی حس می شد شکل غم انگیزی نداشته باشد و به مانند گذشته یک جشن باشد. در چند روزی که از هفدهمین جشن حافظ گذشته به نظرم لازم است یادآوری کنم که باید از قید و بندهای مرزهایی که بین هم داریم نسبت به اینکه فلانی بازیگر هست و فلانی بازیگر نیست، فلانی سینماگر هست و فلانی سینماگر نیست، خارج بشویم. هیچ جای دنیا سینما چند پاره نیست که یک بخشی بگوید من سینما هستم و به طرف مقابل بگوید سینما نیست. سینما یک کلیت است و باید به این کلیت احترام بگذاریم.

در ادامه از چهار پیشکسوت سینما قدردانی شد و جمشید مشایخی، سعید راد، داریوش ارجمند و فرامرز قریبیان پیشکسوتان حاضر در این بخش بودند و جوایز نقدی برگزیدگان هفدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ اهدا شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: