انتشار: ۱۹:۰۰ - ۲۴ مرداد ۱۳۹۶
نمایش «اعتراف» به کارگردانی و بازی شهاب حسینی که بنا به شنیده‌ها تا آخر شهریور تمدید می‌شود ، برنامه ادامه اجرایش هنوز مشخص نشده است.
به گزارش سرویس سینما و تئاتر تابناک فرهنگی ، نمایش اعتراف به کارگردانی و بازی شهاب حسینی بنا به برخی شنیده‌ها از جمله صحبت‌های روابط عمومی تئاتر شهر تا اواسط شهریور ماه تمدید می‌شود اما این تمدید هنوز مشخص نیست.

این نمایش فعلا تا هفتم شهریور ماه بلیت فروشی شده است و هر شب غیر از شنبه‌ها از ساعت 21 در تالار اصلی تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

به گفته یکی از عوامل نمایش ، به دلیل مقارن شدن نمایش با آغاز هجدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی ـ سنتی به احتمال زیاد برنامه اجرای مجدد آن تمدید نخواهد شد اما هنوز هم تصمیم قطعی برای تمدید آن گرفته نشده است.

این نمایش در ابتدا قرار بود تیر و مرداد ماه به صحنه برود که به دلیل استقبال زیاد و درخواست مردم مجدد در شهریور ماه هم تمدید شده است.

 نمایش «اعتراف » به کارگردانی شهاب حسینی و بازی علی نصیریان، شهاب حسینی، صالح میرزا آقایی، نیما رییسی، پرویز بزرگی، مهدی بجستانی، میثاق زارع، غزاله نظر، شهرام ابراهیمی، ایلیا نصرالهی، پرند عین بیگی، تنی آواکیان، فاطمه عرب کرمانی، مهران هاشمی و فرنام حقیقت‌جو در تئاتر شهر اجرا می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: