انتشار: ۱۸:۲۸ - ۲۴ مرداد ۱۳۹۶
محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی، علی نصیریان را نمایشنامه نویس و بازیگری بزرگ توصیف کرد و گفت، خود را شاگرد او می دند.
به گزارش سرویس سینما و تئاتر تابناک فرهنگی ، محمدعلی کشاورز شب گذشته(دوشنبه) پس از مدت ها دوری از تئاتر شهر، در میان استقبال پرشور مخاطبان به تماشای نمایش «اعتراف» به کارگردانی شهاب حسینی نشست.
وی پس از اجرای نمایش «اعتراف» گفت: خود را شاگرد علی نصیریان می دانم. او نمایشنامه نویس و بازیگر بزرگی است که همیشه در زندگی تئاتری من حکم استادی را داشته و هرچه در هنر تئاتر ایران تجربه کردم از حضور علی نصیریان بوده است.
کشاورز ضمن قدردانی از گروه اجرایی نمایش «اعتراف» افزود: همگی شما عزیزان زحمت کشیدید و بسیار عالی بازی کردید،به شخصه سر تعظیم پیش استاد نصیریان فرود می آورم و از شهاب حسینی به عنوان کارگردان و بازیگر نمایش قدردانی می کنم که حضور بسیار ارزشمندی را روی صحنه پیش روی تماشاگران ارائه دادید.
بازیگر نقش «شعبان استخوانی» در سریال تلویزیونی «هزار دستان» تصریح کرد: در تمام طول عمرم از علی نصیریان بسیار آموختم اما اول از همه مواردی که از این هنرمند و همسر مهربانش یاد گرفتم صداقت و انسانیت بود که هیچ گاه آن را فراموش نمی کنم.
علی نصیریان نیز به محمدعلی کشاورز گفت: آقای کشاورز عزیز شما همکار ما هستی، شما تاج سرما هستی و امشب با حضورتان همه ما را سرافراز کردید.
شهاب حسینی نیز پیش از سخنان محمدعلی کشاورز، ضمن قدردانی از حضور وی در تالار اصلی گفت: طی روزهای اخیر با حضور استاد علی نصیریان در نمایش «اعتراف» شاهد هنرنمایی هنرمند بزرگی هستیم که وجودش برای همه ما افتخار است، اما امشب تلالو این اجرا با یک خورشید دیگر دو چندان شد و آن حضور استاد محمد علی کشاورز است که در کنار شما عزیزان تماشاگر به تماشای نمایش ما نشستند.
حجت الاسلام محمود دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات نیز که در این مراسم حضور داشت، با تشکر از شهاب حسینی و گروه اجرایی نمایش «اعتراف» بیان کرد: شهاب حسینی همواره از بازیگرانی است که به بازی او علاقه مند بودم. به هر حال امشب این افتخار را داشتم که در کنار هنرمند بزرگ تئاتر ایران استاد محمد علی کشاورز به تماشای نمایش «اعتراف» با هنرمندی استاد علی نصیریان و سایر هنرمندان نشستم و از محتوای آن پندهای زیادی گرفتم.
نمایش «اعتراف» نوشته برد میرمن و به کارگردانی شهاب حسینی از 31 خرداد ماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفت.
علی نصیریان، شهاب حسینی، صالح میرزا آقایی، نیما رئیسی، مهدی بجستانی، پرویز بزرگی، شهرام ابراهیمی، میثاق زارع، غزاله نظر، ایلیا نصرالهی، پرند عین بیگی، تنی آواکیان، فاطمه عرب کرمانی، مهران هاشمی و فرنام حقیقت جو بازیگران این نمایش ایفای نقش می کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: