انتشار: ۱۸:۱۹ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
گروه پخش فیلم «سینما صلح» 15 فیلم بلند سینمایی، کوتاه و مستند را در بخش مسابقه سینمای ایران فستیوال AOF آمریکا نمایش می دهد.
به گزارش سرویس سینما و تئاتر تابناک فرهنگی ، سیزدهمین دوره فستیوال AOF برای دومین سال پیاپی بخش مرور سینمای ایران را اجرا می کند که بیشترین سهم امسال این رویداد سینمایی با فیلم‌های «سینما صلح» رقم خواهد خورد.
از جمله آثار ایرانی حاضر در این جشنواره فیلم سینمایی «دم سرد» به کارگردانی عباس رزیجی، فیلم های کوتاه «موازی» به کارگردانی پریچهر ریالی، «مرخصی» به کارگردانی آیدین پدری، «وضعیت آخر» به کارگردانی مریم ویس مرادی، «مسافر» به کارگردانی شادی شایان‌فر، «فانتاسمگوریا» به کارگردانی بها جمالی است.
همچین مستند «عکس ها حرف میزنند» به کارگردانی افشین امیاری، فیلم کوتاه «باران» به کارگردانی محمد جواد صالحی، فیلم کوتاه «پرسه» به کارگردانی هومن شهابی مستند «دارالسلام» به کارگردانی احسان شادمانی، فیلم کوتاه «با بال‌های کوچکش» به کارگردانی کاوه مرحمتی، فیلم‌های کوتاه «تطابق» و «جاده‌ای که پایان نخواهد داشت» به کارگردانی آتنا محمودی، فیلم کوتاه «تریبون» به کارگردانی رضا کشاورز و فیلم کوتاه «جنگ خر است» به کارگردانی سعیده دلیریان فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه سینمای ایران فستیوال AOF هستند.
گروه پخش «سینما صلح» حقوق چند فیلم خارجی زبان را خریداری کرده که در صورت موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد إسلامی این فیلم‌ها را برای نمایش در ایران آماده پخش خواهد ساخت.
موسس و مدیر «سینما صلح» عباس رزیجی، مدیر پخش علی آشوری و دفتر مرکزی شرکت واقع در شهر مونترال کانادا است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: