انتشار: ۲۱:۰۰ - ۲۵ تير ۱۳۹۶
ساخت سریال تلویزیونی «هاتف» به کارگردانی داریوش یاری از اواخر تیر ماه آغاز می شود.
به گزارش تابناک فرهنگی ، تهیه کننده سریال «هاتف» گفت: این سریال ویژه ماه محرم است و در 10 قسمت 50 دقیقه ای در گروه فیلم و سریال مرکز سیمافیلم تولید می شود تا از یکی از شبکه های سراسری روی آنتن برود.
نعمت چگینی از انتخاب بیش از 80 درصد از بازیگران اصلی سریال «هاتف» خبر داد و افزود: یکی، دو نقش اصلی بزودی انتخاب خواهند شد و کار تصویربرداری از اواخر تیر ماه در تهران آغاز می شود.
وی ادامه داد: تهران(جنوب شهر، طرشت، شهرک غرب، صادقیه، نارمک) و عراق (کربلا) لوکیشن های اصلی این سریال هستند که در 75 روز (2 ماه و نیم) کار تصویربرداری این سریال به طول خواهد انجامید.
چگینی گفت: فروغ فروهیده این سریال را نوشته و پیش بینی می شود در دهه دوم ماه محرم سریال «هاتف» روی آنتن برود.
در خلاصه سریال تلویزیونی «هاتف» آمده است: در روز عاشورا، ابراهیم در کربلا در اثر حمله قلبی می میرد. دخترش ریحانه پیگیر آخرین گفته ناتمام پدر می شود. این پیگیری ریحانه را رو در روی خانواده و زندگی زناشوئی قرار می دهد. اما ریحانه اعتقاد دارد که عدالت نمی تواند در پشت در خانه آدم جا بماند... .
حمید گودرزی، مهرداد ضیایی، محمد حاتمی، کمند امیرسلیمانی، کاظم بلوچی، شهرام قائدی، محمد فیلی، سیدمهرداد ضیایی، بهزاد خداویسی، مریم بوبانی، مریم کاویانی و الهه حسینی بازیگران سریال «هاتف» هستند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: