انتشار: ۱۶:۰۰ - ۲۱ تير ۱۳۹۶
در ادامه مسابقه خنداننده‌شو، شب گذشته حسین شاهرخ‌نیا و سیده مریم کشفی با هم رقابت کردند.
به گزارش تابناک فرهنگی؛ شب گذشته در مرحله سوم رقابت خنداننده‌شو، حسین شاهرخ‌نیا از گروه حسن معجونی و سیده مریم کشفی از گروه شقایق دهقان با هم رقابت کردند.

در ابتدای برنامه، احسان کرمی از میثم ابراهیمی خواننده پاپ به روی صحنه دعوت کرد و ابراهیمی قطعه‌ای را در آغاز برنامه به اجرا گذاشت.

سپس، حسین شاهرخ‌نیا به عنوان اولین نفر استندآپ کمدی خود را درباره کمپین حمایت از حیوانات اجرا کرد.

شقایق دهقان درباره اجرای شاهرخ‌نیا گفت: خوشبختانه با توجه به اینکه او جوان است و روحیه حساسی دارد، امشب پر انرژی صحنه را به دست گرفت.

اشکان خطیبی نیز به اجرای خوب شاهرخ نیا اشاره کرد و با توجه به موضوع استندآپ او گفت: هر موضوعی را می‌توانیم انتخاب کنیم و تا ابد درباره آن طنز اجرا کنیم.

رامبد جوان به خوش ریتم بودن اجرای شاهرخ‌نیا اشاره کرد و اینکه زمانی که کمدین از اجرای خود لذت ببرد، این حس به تماشاگر هم انتقال پیدا می‌کند. معجونی هم به عنوان مربی شاهرخ نیا، در خصوص کم شدن حرکات بدن او صحبت کرد و از اجرا راضی بود.

بعد از شاهرخ‌نیا، نوبت به اجرای سیده مریم کشفی رسید. این کمدین درباره رستوران رفتن و قیمت‌های متفاوت غذاها استندآپ خود را اجرا کرد.

اشکان خطیبی در خصوص اجرای سیده مریم کشفی گفت: در طول مدت اجرا یک نسخه برای اعصابتان نوشتم (خنده). کاراکتری که طراحی کرده‌اید، خوب است و می‌توانید درباره هر موضوعی با این شخصیت ادامه دهید.

حسن معجونی نیز به حضور کاراکتر ساخته شده در متن اشاره کرد و اینکه به خوبی در متن شخصيت دیده می‌شود. جوان نیز از شخصیت بداخلاق خانم قصه که مدام در حال غر زدن است٬،تمجید کرد. شقایق دهقان هم به عنوان مربی از اینکه مریم از مشکلات پیش پا افتاده خنده می‌سازد، تمجید کرد.

در بخش پایانی میثم ابراهیمی ضمن اجرای قطعه‌ای دیگر، تعدادی از کودکان کار را به کنسرت خود دعوت کرد./خبرنگاران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: