سایت خبری تحلیلی تابناک فرهنگی

کد خبر: ۸۵۴۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد؛ قطعه «کبیر» که با صدای بنیامین بهادری در فضای مجازی منتشر شده است، مجوز ندارد.
به گزارش تابناک فرهنگی از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، درخصوص انتشار قطعه «کبیر» توسط بنیامین بهادری، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متن زیر را منتشر کرد.
در این متن آمده است: در پی انتشار قطعه «کبیر» که توسط بنیامین بهادری اجرا و در فضای مجازی منتشر شده است، برخی از مردم و دست اندرکاران حوزه موسیقی از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد چگونگی انتشار آن سؤالاتی داشتند که بدینوسیله به اطلاع می رساند؛ اثر یادشده در خارج از کشور تهیه و منتشر گردیده و هیچگونه مجوز انتشار از مراجع قانونی ندارد.
بنا بر این گزارش، اولین اثر رسمی بنیامین بهادری «آلبوم 85» نام داشت. این آلبوم که به‌صورت اتفاقی توسط تنظیم‌کننده آلبوم لو رفت، با ترانه «دنیا دیگه مثل تو نداره« که با نام خاطره‌ها در آلبوم قرار داشت، شروع می‌شد.
از بهادری تاکنون چهار آلبوم منتشر شده است که قطعه هایی چون «لکنت»، «عاشق شدم»، «خاطره‌ها»، «اینم بمونه» و ... با ترانه هایی از فرید احمدی و تنظیم موسیقی نیما وارسته به بازار عرضه شده است
اخبار مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: