سایت خبری تحلیلی تابناک فرهنگی-هنری

کد خبر: ۸۵۱۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: در حال حاضر پارک مینیاتوری خرم‌آباد بالای 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
به گزارش تابناک فرهنگی ؛محمد اصلانی در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا درباره آخرین وضعیت پارک مینیاتوری خرم‌آباد اظهار کرد: براساس بازدیدی که از پارک مینیاتوری داشتیم خوشبختانه آبگیری دریاچه موجود در این پارک بسیار خوب جواب داده است. دریاچه  این پارک را ایزوله نکردیم چون به هزینه زیاد نیاز داشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان اضافه کرد: با توجه به اینکه یک ماه از آبگیری دریاچه پارک می‌گذرد اما میزان نشت آن محدود و قابل قبول بوده و امیدواریم نیازی به ایزوله نباشد چراکه هزینه‌بر است. خاکریزی اطراف دریاچه بصورت یک رینگ انجام شده و یک لایه بیس هم اجرایی خواهیم کرد تا دریاچه را بصورت دائم داشته باشیم.

وی گفت: کارهای تزیینی پارک مینیاتوری را هم شهرداری مرکز استان انجام خواهد داد. برای انتقال برق به داخل جزیره این پارک نیز جلساتی را با مدیر عامل شرکت برق استان خواهیم داشت تا این مهم انجام شود.

اصلانی افزود: کار تکمیل برخی از پل‌ ها در حال انجام است و با تحویل این پروژه به شهرداری خرم‌آباد، مابقی کارها انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این پارک مینیاتوری اسکلت کافی شاپی اجرایی شده و کارهای پایانی آن توسط شهرداری انجام خواهد شد، اظهار کرد: همچنین قرار شده که نمازخانه این پارک توسط اوقاف احداث شود  که مراحل طراحی آن انجام و امیدواریم عملیات اجرایی آن هر چه سریعتر به نتیجه برسد. در مجموع اقدامات خوبی در پارک مینیاتوری خرم‌آباد انجام شده است.

وی اضافه کرد: در بحث مرمت پل شاپوری نیز کارهایی انجام شده و قسمت سنگ فرش تمام شده و مشغول بندکشی پایه‌های پل هستند تا مابقی کارها توسط شهرداری خرم‌آباد به صورت تدریجی انجام شود.

اصلانی با بیان اینکه در حال حاضر این پارک بالای  85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با تملک زمین این پارک بیش از 25 میلیارد تومان هزینه شده است، تصریح کرد: برای تکمیل پروژه فوق نیازمند دو تا سه میلیارد تومان  هستیم، هم‌اکنون قسمت اعظم کار انجام شده و مابقی کارهای جزیی را شهرداری انجام خواهد داد.
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Sweden
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۱
0
0
این ردیاب های الکترونیک در دنیا - بویژه پیشرفته - وسیله ای عادی است برای تعقیب و رد یابی مجرمانی که از زندان مشروط آزاد می شوند و همینطور سالمندانی که احتیاج به مراقبت های بیشتر دارند و همینطور برای کودکان و البته حیوانات خانگی برای جلوگیری از گم شدن شان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: