سایت خبری تحلیلی تابناک فرهنگی

کد خبر: ۸۴۷۷
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
بعد از یک سال دوری
کاوه یغمایی –خواننده سبک راک- قصد دارد بار دیگر در تهران روی صحنه برود.
به گزارش سرویس موسیقی تابناک فرهنگی ؛طبق گزارش رسیده، کاوه یغمایی گفته است که رپرتوار اجرایی این کنسرت، قطعاتی از سه آلبوم اخیر و همچنین چند قطعه جدید خواهد بود.

مرداد سال گذشته بود که کاوه یغمایی پس از یک دهه ، آلبوم «منشور» را منتشر کرد و یک ماه بعد از آن دو شب کنسرت را در سالن میلاد نمایشگاه برگزار کرد. او حالا بار دیگر قرار است کنسرتی را در تهران برگزار کند که البته هنوز مکان و زمان برگزاری‌اش اعلام نشده است.

این هنرمند این روزها مشغول کار بر روی چهارمین آلبومش است.

نیلوفر فرزندشاد (کیبورد)، ساتگین یغمایی (کیبورد و کرال)، بابک ریاحی پور (گیتارباس)، مسعود همایونی (گیتار الکتریک) و نیما حمیدی (درامز) هنرمندانی هستند که همراه با کاوه یغمایی روی صحنه می‌روند و علاوه بر آن احتمال دارد، شاهرخ ایزدخواه (گیتار الکتریک) نیز گروه را در این کنسرت همراهی کند.

شاهرخ و کاوه که از دوستان قدیمی یکدیگر هستند و در دانشگاه موسیقی هم دوره بوده‌اند، پیش از این نیز همکاری‌هایی با هم داشته‌اند و به تازگی قطعه «سفر» با صدای کاوه یغمایی و با آهنگسازی و تنظیم شاهرخ ایزدخواه منتشر شده و قرار است این همکاری ادامه‌دار باشد.

همچنین شهرام شعرباف همانند کنسرت سال گذشته، صدابرداری این اجرا را به عهده دارد تا به این ترتیب در کنار بابک ریاحی‌پور و شاهرخ ایزدخواه که سه عضو اصلی گروه «اوهام» بودند، پس از سالها بار دیگر در کنار هم قرار گیرند.
برچسب ها: کاوه یغمایی ، کنسرت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: