سایت خبری تحلیلی تابناک فرهنگی

کد خبر: ۸۳۸۸
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۶
صالحی امیری:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت شفاف سازی و ضابطه مند بودن امور صندوق هنر تاکید کرد.
به گزارش تابناک فرهنگی، سیدرضا صالحی امیری در نشستی با مدیرعامل و هیات مدیره صندوق هنر ،حساسیت نسبت به دقت در انجام امور را هم ضروری دانست .

امور صندوق هنر شفاف سازی شود/کمک در قالب شعار معنا ندارد

وی خاطرنشان کرد: شفاف سازی امور سبب می شود تا همه در جریان مجموعه اقدامات و فعالیت ها قرار گیرند.

صالحی امیری، هدف صندوق هنر را کمک به اصحاب فرهنگ و هنر به عنوان مخاطبان اصلی آن عنوان کرد و افزود: هر کمکی باید اثربخش باشد و کمک در قالب شعار و سخنرانی معنا ندارد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صندوق هنر را حلقه وصل وزارت ارشاد و جامعه هنری و فرهنگی کشور دانست و اظهار کرد: از آنجا که هدف صندوق جلب رضایت مخاطب است، توجه صندوق به نوع ارتباط با مخاطبان اصلی مهم است .

صالحی امیری ادامه داد: صندوق هنر نباید فقط به کمک های وزارتخانه اکتفا کند و می تواند از همه وزارتخانه ها و نهادها کمک بگیرد.

بر اساس این گزارش‌، علی اصغر کاراندیش، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این نشست با تاکید بر ضرورت امور استان ها گفت: تاکنون به ٢٩ استان سفر کرده و با اصحاب فرهنگ و هنر آن ها نشست هایی برگزار کرده ایم.

وی افزود: صندوق هنر نیز باید به مسایل اصحاب فرهنگ و هنر در استان ها توجه داشته باشد زیرا همه کشور، تهران نیست.

در ادامه، سیدزاره ، مدیرعامل صندوق هنر نیز خدمت به جامعه فرهنگ و هنر کشور را فرصتی مغتنم دانست و افزود: اصحاب فرهنگ و هنر موثرترین سرمایه های کشور محسوب می شوند و برای خدمت به آنان باید اهتمام داشت.

سیدزاده، اقتصاد فرهنگ ازجمله موضوعات مورد توجه و تاکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد و گفت: ما نیز به این موضوع توجه خواهیم داشت. /ایرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: