انتشار: ۱۱:۳۹ - ۲۵ آبان ۱۳۹۵
مجری برنامه تلویزیونی «خندوانه»، حضور «جناب خان» در سری جدید این برنامه را نامشخص عنوان کرد و گفت: قصد داریم در این سری، استند آپ کمدی آماتورها را راه بیاندازیم.


به گزارش تابناک فرهنگی ؛رامبد جوان روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه بعد از ماه صفر پخش خندوانه از سر گرفته می شود، افزود: تاریخ دقیق آغاز پخش را نمی دانم اما نمی گذاریم این زمان زیاد طول بکشد.
وی درباره تغییرات در دوره جدید برنامه خندوانه تصریح کرد: سالن و دکور تغییر می کند، تماشاچی کمتر می شود و با توجه به تجربه سالن و استودیو بزرگ در فصل سه، متوجه شدیم باید فضا مانند فصل یک و دو کوچکتر باشد.
جوان ادامه داد: آیتم های جدید در استودیو و «کوی وفا» را مردم مشاهده می کنند و مسابقه لباهنگ مردمی و استندآپ کمدی آماتورها را هم قصد داریم راه بیاندازیم.
کارگردان مجموعه خندوانه با بیان اینکه هنوز اختلاف نظر در مورد حضور جناب خان وجود دارد، اظهار کرد: سعید سالارزهی به خاطر حضور در تلویزیون باید مذاکراتی داشته باشد و با تلویزیون به توافق برسد.
وی با ارائه توضیحاتی در بحث اختلافات بر سر جناب خان ادامه داد: جناب خان عروسکی است که از «کوچه مروارید» به خندوانه آمده و صاحب امتیاز این عروسک سالارزهی است که برای آمدن به تلویزیون توقعاتی دارد که باید با آن به توافق رسید. اختلاف اصلا سر خواندن یا نوع اجرای برنامه این عروسک نیست.

** «نگار» به فجر می رود
جوان درمورد فعالیت سینمایی خود نیز گفت: پروژه سینمایی «نگار» را برای حضور جشنواره فجر در دست تولید دارم. تولید «نگار» از زمستان سال گذشته شروع شد و اکنون در مراحل پایانی قرار دارد.
وی با بیان اینکه «نگار» مضمونی جنایی و معمایی دارد، از نگار جواهریان، محمدرضا فروتن، مانی حقیقی، علیرضا شجاع نوری و افسانه بایگان به عنوان بازیگران این پروژه سینمایی نام برد.
جوان، «نگار» را اثری کاملا جدی دانست که حتی رگه هایی از طنز در آن وجود ندارد.
وی گفت:‌ این فیلم، کار متفاوتی است که مردم باید ببینند و بعد نظر دهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: