انتشار: ۱۹:۰۴ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۵
فیلم سینمایی «لانتوری» ساخته رضا درمیشیان در تازه‌ترین حضور جهانی خود در هفدهمین جشنواره فیلم آسیاتیکای رم به نمایش درمی‌آید.
به گزارش سرویس سینما و تئاتر تابناک فرهنگی به نقل از مشاور رسانه ای فیلم، این جشنواره از صبح امروز ٢٧ شهریور در شهر رم ایتالیا آغاز شده و تا ١١ مهر ادامه خواهد داشت.«لانتوری» که برنده بهترین فیلم از سومین جشنواره‌های فیلم‌های ایرانی زوریخ است، تاکنون در سه فستیوال جهانی الف «شصت و ششمین دوره جشنواره برلین»، «پنجاه و یکمین جشنواره کارلووی واری» و «نوردهمین جشنواره بین المللی فیلم شانگهای» به نمایش درآمده است.

علاوه بر این لانتوری در جشنواره‌های زیر به نمایش درآمده است:هفتمین جشنواره خاورمیانه اکنون فلورانس و در برنامه‌های ویژه مرور فیلم‌های درمیشیان در سومین جشنواره فیلم‌های ایرانی کلن، دومین جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ و موزه هنرهای آلمان، جشنواره فرهنگ و هنر معاصر ایران در مرکز بین المللی هنرهای نمایشی بولونیای ایتالیا و جشنواره فیلم‌های ایرانی مونیخ آلمان.سی و پنجمین جشنواره ونکور کانادا، دومین جشنواره سینه ایران تورنتو و نوزدهمین جشنواره سینما و دین ترنتو ایتالیا از دیگر جشنواره‌هایی است که قرار است «لانتوری» در آن به نمایش دربیاید.این فیلم عاشقانه‌ای پرالتهاب در دل جامعه است. عشقی که به جنون ختم می‌شود.مریم پالیزبان، باران کوثری، نوید محمدزاده، مهدی کوشکی و بهرام افشاری و... از نقش آفرینان این فیلم هستند.عرضه و پخش بین‌المللی فیلم به عهده محمد اطبایی (مستقل‌های ایرانی) است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: