انتشار: ۲۰:۴۵ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۵
آلبوم موسیقی «هنوزم سر پام»، با صدای غلامرضا صنعتگر و به همت مرکز موسیقی حوزه ی هنری، ششم شهریور ماه با حضور شاعران و اهالی موسیقی در برنامه ی «اتفاق ترانه» رونمایی می شود.
به گزارش سرویس موسیقی تابناک فرهنگی به نقل از پایگاه خبری حوزه ی هنری، آلبوم «هنوزم سرپام» به آهنگسازی و خوانندگی صنعتگر ساعت 18 روز شنبه در تماشاخانه ی مهر حوزه ی هنری رونمایی می شود.
این آلبوم دارای 11 قطعه موسیقی با شعرهایی از مجید ذاکری، اهورا ایمان، مریم فتاحی و شبنم عراقی نژاد است که از میان این قطعه ها، سه قطعه در فضای موسیقی محلی است.
قطعه ی «میشه ضامنم بشی»، از معروف ترین آهنگ های صنعتگر که بارها از شبکه های های صدا و سیما پخش شده است نیز در این آلبوم وجود دارد. صنعتگر قرار است این قطعه را در وصف مقام امام رضا (ع) در سیزدهمین برنامه ی «اتفاق ترانه» به صورت زنده اجرا کند.
آهنگسازی هشت قطعه از آلبوم «هنوزم سر پام» را غلامرضا صنعتگر انجام داده و دیگر آهنگ ها را سید محسن حسینی، محمد آرام باش و مرحوم ابراهیم منصفی ساخته اند. تنظیم آهنگ های این آلبوم را بابک معافی، فرید یزدان فر، عمران طاهری و غلامرضا صنعتگر عهده دار بوده اند.
بهنام و بابک شهرکی، راشا تقی پور و احسان جوادی نیز میکس و مسترینگ آلبوم «هنوزم سرپام» را انجام داده اند.
در محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» که به صورت ماهانه برگزار می شود، به جز شعرخوانی استادان مطرح و شاعران و ترانه سرایان جوان کشور، برنامه های متنوع فرهنگی دیگری نیز برگزار می شود.
سیزدهمین محفل شعر و موسیقی «اتفاق ترانه» به همت مرکز موسیقی و مرکز محافل و جشنواره های حوزه ی هنری روز شنبه، ششم شهریور ماه ساعت 18 در تماشاخانه ی مهر حوزه ی هنری، واقع در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار می شود.
حضور در این برنامه برای عموم علاقه مندان آزاد است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: