سایت خبری تحلیلی تابناک فرهنگی-هنری

کد خبر: ۷۵۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵
همزمان با اجرای کنسرت آنلاین و زنده ارکستر ملل به خوانندگی سالار عقیلی تعدادی از خانواده شهدای مدافع حرم مهمان این اجرا می‌شوند.
به گزارش سرویس موسیقی تابناک فرهنگی ؛ همزمان با اجرای کنسرت آنلاین زنده ارکستر ملل به خوانندگی سالار عقیلی در روز یکشنبه ۱۷ مرداد ماه، خانواده شهدای مدافع حرم و مددجویان آسایشگاه کهریزک نیز این اجرا را به صورت زنده از محل آسایشگاه تماشا می‌کنند. این در حالی است که جمعی از خانواده‌های شهدای مدافعین حرم نیز با حضور در محل اجرای کنسرت آنلاین به تماشای اجرای ارکستر ملل و سالار عقیلی می‌نشینند.

ارکستر ملل به آهنگسازی پیمان سلطانی و خوانندگی سالار عقیلی روز ۱۷ مرداد ساعت ۲۰:۳۰ در تالار اندیشه روی صحنه خواهند رفت.

در بخش نخست این کنسرت قطعه‌های «عاشقانه» و در بخش دوم قطعه‌های «ملی‌میهنی» از ساخته‌های پیمان سلطانی اجرا خواهد شد. این دو رپرتوار پیش از این در قالب دو آلبوم مجزا ضبط شده و یکی از این آلبوم‌ها با عنوان «عاشق می‌شویم» منتشر شده است.

سهراب کاشف به عنوان رهبر مهمان و علی جعفری پویان به عنوان کنسرت مایستر حضور خواهند داشت و موسسه «حام» به عنوان تهیه کننده، برنامه را در ادامه کنسرت های آنلاین خود پوشش می‌دهد.

پیش از این علیرضا قربانی، حجت اشرف‌زاده و گروه «دنگ شو» در چارچوب برگزاری کنسرت‌های آنلاین در تالار اندیشه حوزه هنری برنامه‌هایی را اجرا کرده‌اند.

اخبار مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: