انتشار: ۱۴:۴۳ - ۱۶ تير ۱۳۹۵
ستاد برگزاری مراسم ادای احترام به استاد کیارستمی اعلام کرد:

کپی برابر اصل کیارستمی به نمایش در می آید

ستاد برگزاری مراسم ادای احترام و بدرقه مرحوم عباس کیارستمی اعلام کرد: فیلم کپی برابر اصل این فیلم ساز بزرگ برای هنرمندان و علاقمندان به نمایش درمی آید.
به گزارش سرویس سینما و  تئاتر تابناک فرهنگی ؛ در اطلاعیه شماره 2 این ستاد که امروز چهارشنبه از طریق پایگاه خانه دوست دریافت شد آمده است : نمایش فیلم کپی برابر اصل در راستای برنامه های تدارک دیده شده از سوی ستاد برگزاری مراسم ادای احترام و بدرقه عباس کیارستمی است.
رخشان بنی اعتماد سخنگوی این ستاد بدین وسیله ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: پردیس ملت امروز چهارشنبه 16 تیر ماه میزبان هنرمندان و خانواده سینما و علاقه مندان این فیلم ساز بزرگ برای دیدن فیلم کپی برابر اصل خواهد بود.
وی بیان کرد: این فیلم ساعت 20 تا 22 به نمایش درمی آید.
این گزارش حاکیست در راستای برنامه های ستاد ، روز گذشته در اولین شب موزه سینما میزبان هنرمندان و علاقه مندان عباس کیارستمی بود که برای ادای احترام به این فیلم ساز گردهم آمده بودند.
بنابراطلاعیه شماره یک ستاد ، برگزاری مراسم ادای احترام و بدرقهٔ عباس کیارستمی در خانه سینما تشکیل شده و محل تشییع پیکر این هنرمند فقید از مقابل موزه سینما خواهد بود.
عباس کیارستمی کارگردان سینمای ایران و سازنده آثار مطرحی چون «خانه دوست کجاست» و «طعم گیلاس» که برای درمان بیماری خود به فرانسه رفته بود، روز دوشنبه گذشته در سن 76 سالگی درگذشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: