انتشار: ۱۴:۱۷ - ۰۲ آذر ۱۳۹۴
نخستین جشنواره کتاب مجازی همزمان با آخرین روز از هفته کتاب برگزیدگان خود را معرفی کرد.
 به گزارش تابناک  فرهنگی به نقل از  ایسنا، بر اساس گزارش رسیده، در مراسم پایانی این جشنواره که اول آذر در تالار شهناز خانه هنرمندان برگزار شد، در بخش شبکه‌های اجتماعی چیستا یثربی به خاطر راه‌اندازی کانال تلگرام به عنوان برگزیده و حامد معتمدی به دلیل راه‌اندازی کتابخانه آزاد شایسته تقدیر معرفی شد.

در بخش فروشگاه کتاب صوتی اسماعیل آذری مدیر فروشگاه «آوانامه» برگزیده شد.

در بخش فروشگاه کتاب آنلاین سایت «پاتوق کتاب» با مدیریت مهدی فقیهی‌نژاد به عنوان برگزیده معرفی شد و فروشگاه کتاب آنلاین «شهر کتاب» و «رایابوک» با مدیریت بهزاد مشکانی شایسته تقدیر شدند.

در قسمت کتابخانه آنلاین بازار کتاب دیجیتال «قائمیه» با مدیریت حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمجید نبوی به عنوان برگزیده و کتابخانه دیجیتالی «نور» با مدیریت حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری شایسته تقدیر معرفی شد.

در قسمت اپلیکیشن‌های تلفن همراه «طاقچه» با مدیریت محمد صدوقی به عنوان برتر و کتاب‌خوان «پاتوق کتاب» با مدیریت مسعود پیرمرادیان شایسته تقدیر معرفی شد.

در بخش وب‌سایت ناشران، انتشارات «سوره مهر» با مدیریت محمد حمزه‌زاده برگزیده و نشر «مهر و ماه» با مدیریت احمد اختیاری به عنوان شایسته تقدیر شناخته شد.

در قسمت فروشگاه‌های الکترونیک پایگاه «کتاب راه» با مدیریت مجید شریفی برگزیده و پایگاه «فیدیبو» با مدیریت مجید قاسمی به عنوان شایسته تقدیر معرفی شد.

در قسمت سایت‌های ترویجی کتاب نیز پایگاه اینترنتی «مسابقه سراسری هزار کلمه» با مدیریت قاسم یکله برگزیده و پایگاه اطلاع‌رسانی «کتابخانه‌های ایران» با مدیریت احسان سرخه‌ای شایسته تقدیر معرفی شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: