انتشار: ۱۶:۵۲ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴
کتابخوانی هنرمندان در نمایشگاه کتاب؛

حضور پررنگ مهرجویی و رامبدجوان درنمایشگاه

کتابخوانی هنرمندانی چون داریوش مهرجویی، رامبد جوان و ... از جمله برنامه‌های فرهنگسرای کتاب در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است.
به گزارش خبرگزاری مهر، فرهنگسرای کتاب با شعار «همیشه کتاب» در بیست و هشتمین دوره نمایشگاه کتاب تهران حضور دارد و برنامه هایی را برای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه اجرا می کند.

کتابخوانی هنرمندان در فرهنگسرای کتاب از جمله این برنامه‌هاست که هر روز در دو نوبت از ساعت ۱۱ تا ۱۲.۳۰ و ۱۶ تا ۱۷ اجرا می‌شود. برنامه کتابخوانی هنرمندان در روزهای سوم به بعد این نمایشگاه به این ترتیب است:

روز سوم: بهزاد فراهانی و ایرج راد، روز چهارم: بلقیس سلیمانی و ابوالحسن داوودی، روز پنجم: مرضیه برومند و مجید اخشابی، روز ششم: حسین محب‌اهری و قطب‌الدین صادقی، روز هفتم: رامبد جوان و مهدی غبرایی، روز هشتم: خسروسینایی و مانی رهنما، ‌ روز نهم: هوشنگ مرادی کرمانی و بهرام شاه‌محمدلو و روز دهم: نیکی کریمی و داریوش مهرجویی.

همچنین محفل‌های ادبی با موضوع شعر، شعر طنز و شعر آئینی با حضور شاعرانی چون عبدالجبار کاکائی، سهیل محمودی، حسین اسرافیلی، ناصر فیض، علیرضا قزوه و ساعد باقری هر روز ساعت ۱۷.۳۰ تا ۱۹ برگزار می‌شود.

حضور نویسندگان و شاعران کودک و نوجوان همچون مصطفی رحماندوست، حمید هنرجو و جعفر ابراهیمی، اجرای هنرهای نمایشی و اجرای خنیاگران مذهبی نیز از سایر برنامه‌های این فرهنگسرا در روزهای برپایی نمایشگاه کتاب تهران است.

فرهنگسرای کتاب در ضلع شرقی بلوار امام رضا (ع)، نبش خیابان هفتم مصلی امام خمینی(ره) قرار دارد.

بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران از ۱۶ اردیبهشت‌ آغاز شده و تا ۲۶ اردیبهشت با شعار «خواندن، گفت‌وگو با جهان» به کار خود ادامه می دهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: