انتشار: ۱۲:۴۵ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴
فرهنگسرای کتاب در طول برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، ‌برنامه‌های فرهنگی و هنری متنوعی تدارک دیده که کتابخوانی هنرمندان حوزه موسیقی و سینما از جمله برنامه‌های این فرهنگسراست.
به گزارش تابناک، فرهنگسرای کتاب با شعار «همیشه کتاب» در نمایشگاه کتاب تهران حضور دارد و برنامه‌های روزانه متعددی برای بازدید کنندگان به اجرا می‌­گذارد.


کتابخوانی هنرمندان در فرهنگسرای کتاب از جمله این برنامه‌هاست که هرروز در دو نوبت ۱۱ تا ۱۲. ۳۰ و ۱۶ تا ۱۷ اجرا می‌شود.


برنامه روزهای آتی این فرهنگسرا در نمایشگاه عبارتست از کتابخوانی این هنرمندان و نویسندگان: روز سوم (۱۸/۲)، بهزاد فراهانی و ایرج راد، روز چهارم (۱۹/۲) بلقیس سلیمانی و ابوالحسن، روز پنجم (۲۰/۲) مرضیه برومند و مجید اخشابی، روز ششم (۲۱/۲) حسین محب‌اهری و قطب‌الدین صادقی، روز هفتم (۲۲/۲) رامبد جوان و مهدی غبرایی، روز هشتم (۲۳/۲) خسروسینایی و مانی رهنما، ‌ روز نهم (۲۴/۲) هوشنگ مرادی کرمانی و بهرام شاه‌محمدلو و روز دهم (۲۵/۲) نیکی کریمی و داریوش مهرجویی.


همچنین محفل‌های ادبی متفاوتی با موضوع شعر، ‌ شعر طنز و شعر آئینی با حضور شاعرانی چون عبدالجبار کاکائی، سهیل محمودی، حسین اسرافیلی، ناصر فیض، علیرضا قزوه و ساعد باقری هرروز ساعت۱۷. ۳۰ تا ۱۹ برگزار می‌شود.


حضور نویسندگان و شاعران کودک و نوجوان همچون مصطفی رحماندوست، حمید هنرجو و جعفر ابراهیمی، اجرای هنرهای نمایشی و اجرای خنیاگران مذهبی نیز از سایر برنامه‌های این فرهنگسرا در نمایشگاه کتاب تهران است.


علاقمندان به حضور در این برنامه‌ها می‌توانند به ضلع شرقی بلوار امام رضا (ع)، نبش خیابان هفتم مصلی، ‌ فرهنگسرای کتاب مراجعه کنند.


بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران از ۱۶ اردیبهشت‌ماه آغاز شده و تا ۲۶ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی (ره) با شعار «خواندن، گفت‌وگو با جهان» برپاست
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: