انتشار: ۰۰:۵۸ - ۲۲ آبان ۱۳۹۴
با شروع شدن فصل پاییز فیلم‌های جدید روانه اکران شده‌اند و قرار است در دو بخش از ابتدای آبان ماه و همچنین از ۶ آبان فیلم‌های جدیدی وارد چرخه اکران شوند در این میان برخی بازیگران بیش از یک فیلم در حال اکران دارند.
به گزارش تابناک فرهنگی به نقل از خبرنگار ایلنا، 9 فیلم سینمایی "پدر آن دیگری" به کارگردانی یدالله صمدی، "ماهی سیاه کوچولو" به کارگردانی مجید اسماعیلی، "ارغوان" به کارگردانی امبد بنکدار و کیوان علی محمدی، "عاشق‌ها ایستاده می‌میرند" به کارگردانی شهرام مسلخی، "شیفت شب" به کارگردانی نیکی کریمی، "چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت" به کارگردانی وحید جلیلوند، "شکاف" به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده، "دلتنگی‌های عاشقانه" به کارگردانی رضا اعظمیان، "جامه‌دران" به کارگردانی حمیدرضا قطبی در کنار "مزار شریف" به کارگردانی حسن برزیده و"۳۶۰ درجه" به کار گردانی سام قریبیان؛ فیلم‌هایی هستند که در پاییز اکران می‌شوند.

پدر آن دیگری

در فیلم پدر آن دیگری تازه‌ترین کار یدالله صمدی بازیگرانی همچون حسین یاری، هنگامه قاضیانی، فریده سپاه منصور، مریم سعادت، شمسی فضل الهی و اکبر عبدی حضور دارند.

داستان این فیلم رفتار یک خانواده با کودکی ناشنواست.

چهارشنبه 19 اردیبهشت

در فیلم چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت به کارگردانی وحید جلیلوند نیکی کریمی، امیر آقایی، شاهرخ فروتنیان، برزو ارجمند، وحید جلیلوند و آفرین عبیسی بازی می‌کنند.

 داستان این فیلم درباره یک آگهی غیر متعارف در بخش نیازمندی‌های روزنامه همشهری است که جمعیت کثیری را در روز مشخصی به خیابان می‌کشد و دخالت پلیس قائله را علی الظاهر پایان می‌دهد اما...

 ارغوان

در فیلم «ارغوان» ساخته امید بنکدار و کیوان علی‌محمدی که یک اثر عاشقانه است؛ بازیگرانی همچون مهتاب کرامتی، مهدی احمدی، شقایق فراهانی، آزاده صمدی، الهام کردا، یاسمین پازوکی، مرتضی اسماعیل کاشی، نسیم ادبی، رابعه مدنی و مریم بوبانی حضور دارند.

 عاشق‌ها ایستاده می‌میرند

در این فیلم به کارگردانی شهرام مسلخی، سروش صحت، پوریا پورسرخ، لعیلا زنگنه به عنوان بازیگر حضور دارند.

داستان فیلم درباره رضا یک خبرنگار آزاد است که به طور اتفاقی سرنخ‌هایی از هیوا سرباز عراقی پیدا می‌کند که سال‌ها پیش رضا را در شرایط سخت جنگی نجات داده است. او برای جواب به مسائلی که سال‌هاست از اطرافیانش پنهان کرده؛ عازم عراق می‌شود.

ماهی سیاه کوچولو

در فیلم ماهی سیاه کوچولو ساخته مجید اسماعیلی بازیگرانی همچون مریلا زارعی، مصطفی زمانی و همایون ارشادی ایفای نقش می‌کنند.

داستان فیلم درباره رفتار چند نفر از اعضای سازمان مجاهدین  خلق  اغتشاشات شمال کشور در اوایل انقلاب اسلامی است.

مزار شریف

در فیلم مزار شریف به کارگردانی حسن برزیده بازیگرانی همچون مهتاب کرامتی، حسین یاری و مسعود رایگان ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم داستان کشته شدن دیپیلمات‌های ایرانی در مزار شریف به دست گروه طالبان و روایت زنده ماندن یکی از این دیپلماتهاست.

360 درجه

در فیلم سینمایی ۳۶۰ درجه به کارگردانی سام قریبیان، میلاد کی مرام، امیر آقایی، ناصر آقایی، حبیب اسماعیلی، پریناز ایزدیار، میترا حجار، رضا رویگری، بهاره رهنما، حسین سلیمانی، سام قریبیان، احسان کرمی، بابک کریمی، علیرضا آرا و حامد مدرس حضور دارند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: راز و رمز حقیقی جهان در آن چیزی است که آشکار است، نه پنهان.

شیفت شب

در فیلم شیفت شب ساخته نیکی کریمی علاوه بر نیکی کریمی؛ بازیگرانی همچون سحر قریشی، لیلا زارع و محمدرضا فروتن حضور دارند.

در این فیلم؛ زندگی چند خانواده به صورت همزمان با هم روایت می‌شود.

دلتنگی‌های عاشقانه

در فیلم دلتنگی‌های عاشقانه به کارگردانی رضا اعظمیان بازیگرانی همچون محمدرضا فروتن، میترا حجار، رویا تیموریان، شاهرخ فروتنیان، سیامک اطلسی، مریم کاویانی و شیوا خنیاگر حضور دارند.

این فیلم داستان زندگی فرشته و منوچهر است که به هنگام بازگشت از ماه عسل متوجه حمله نیروهای عراقی به ایران شده و زندگی عاشقانه آنها دستخوش تغییرات می‌شود.

جامه‌دران

 در فیلم جامه‌دران ساخته حمیدرضا قطبی بازیگرانی همچون مهتاب کرامتی، ‌ مصطفی زمانی، ‌ باران کوثری، ‌پگاه آهنگرانی، ‌ افسر اسدی، ‌محمود بهروزیان، ‌ فرزانه نشاط‌خواه و الهام نامی حضور دارند.

داستان فیلم سه اپیزودی جامه‌‌دران، درباره زنی به نام شیرین است که در مراسم ختم پدرش به روابط جدیدی در زندگی او پی می‌برد و حقایقی تازه را کشف می‌کند.

شکاف

در فیلم شکاف به کارگردانی کیارش اسدی زاده؛ بازیگرانی همچون هانیه توسلی، پارسا پیروزفر، بابک حمیدیان و سحر دولتشاهی حضور دارند.

داستان فیلم درباره دو خانواده متفاوت است.

در میان بازیگران زن که آثارشان در فصل پاییز اکران می‌شود؛ مهتاب کرامتی با فیلم‌های ارغوان، جامه‌دران و مزارشریف، نیکی کریمی با فیلم‌های شیفت شب و چهارشنبه 19 اردیبهشت، میترا حجار با فیلم‌های 360 درجه و دلتنگی‌های عاشقانه سهم بیشتری از اکران دارند.

در میان بازیگران مرد نیز محمدرضا فروتن با فیلم‌های دلتنگی‌های عاشقانه و شیفت شب، امیر آقایی با فیلم‌های چهارشنبه 19 اردیبهشت و 360 درجه، مصطفی زمانی با فیلمهای جامه‌دران و ماهی سیاه کوچولو، حسین یاری با فیلم‌های مزار شریف و پدر آن دیگری هرکدام دو فیلم در اکران پاییزی دارند.

باید منتظر ماند و دید کدامیک از این بازیگران با آثارشان می‌توانند در اکران پاییز 94موفق باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: