انتشار: ۲۳:۲۵ - ۲۰ آبان ۱۳۹۴
بهاره رهنما گفت :انگیزه اصلی تشکیل این گروه علاقه من به موسیقی پاپ شعر و ترانه بود . من علاقه دارم همیشه مخاطبینم را شگفت زده کنم و فکر کردم این یک مسیره پرازانرژی و زیبایی است که جوان ها به ان علاقه زیادی دارند . من یک دختر موزیسین جوان در خانه دارم و متوجه شدم موسیقی چقدر تاثیر خوبی برروی جوانان ما دارد.
به گزارش تابناک فرهنگی ؛ بهاره رهنما در گفت و گو با امیرحسین کاکایی در برنامه تلویزیونى هنرپنجم درباره علت ورود به حوزه تهیه کنندگى موسیقى گفت : انگیزه اصلی تشکیل این گروه علاقه من به موسیقی پاپ شعر و ترانه بود . من علاقه دارم همیشه مخاطبینم را شگفت زده کنم و فکر کردم این یک مسیره پرازانرژی و زیبایی است که جوان ها به ان علاقه زیادی دارند . من یک دختر موزیسین جوان در خانه دارم و متوجه شدم موسیقی چقدر تاثیر خوبی برروی جوانان ما دارد. از این رو دوست داشتم تهیه کنندگی یک البوم موسیقی رابرعهده بگیرم و نوع جدیدی از موسیقی رو ارائه بدهم و بعد از یک اپلاید* که در تهران برگزار کردم که خیلی از خواننده ها که افراد حرفه ای بودند لطف کردند و دعوت ما رو پذیرفتند و قبل ازاجرای نمایش برنامه اجرا می کردند آنجا با اقای شوکت اشنا شدم.

وی ادامه داد : نام این گروه "نقطه دار" است و علی شوکت به عنوان سرپرست و خواننده این گروه فعالیت خواهند داشت و سه نفر ازنوازنده های گروه "مانوها" نوازنده ما هستند ودو نفر دیگر در ادامه به ما ملحق خواهند شد و من هم روی صحنه با تقدیم دکلمه شعرهایم یاموسیقی زنده خواهم بود به امید ان که بتوانیم حرف تازه برای قشر جوان داشته باشیم.

بهاره رهنما فضای این گروه را پاپ و راک خواند که بخش بیشتر و بارسنگین ان را موسیقی پاپ تشکیل داده است.

رهنما دربخش دوم گفت و گوی خود باهنر پنجم به ملاکهای خود برای انتخاب تهیه کنندگی این گروه و همکاری خود با علی شوکت اشاره کرد و گفت : کار گروه "نقطه دار" دومین البومی است که من سابقه تهیه کنندگی ان را دارم قبلا کاری روازایشان دیده بودم واین کاربرای من یک ملاک باشد که ایشان قبلا البوم خیلی خوب داشته اند که به دلایلی دیده نشده است. ونکته دوم این است که دوست دارم درعرصه هنر حامی و همراه ادمهایی باشم که احساس کنم چیزی یا کارشون دیده نشده و اون رو شروع کنم به شکفتن ودیده شدن . و این رو درسبک اقای علی شوکت دیدم.ایشان علاوه بر این که تنظیم کننده، سازنده موسیقی وترانه سرا هستند، دست من خیلی باز تره که خیلی از کارهارو سرپرست گروه انجام بدهد.البته ما ازترانه سراهای دیگر هم درالبوم جدید استفاده خواهیم کرد.

این بازیگر تلویزیون ار انتشار تک اهنگی جدید خبر داد و گفت : قطعه "سیاه و سفید" با ترانه من و با صدای علی شوکت بعد از ماههای محرم وصفر نیز منتشر خواهدشد که معرف و طلایه دار این گروه خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: