انتشار: ۱۶:۴۱ - ۱۷ آبان ۱۳۹۴
انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» پروانه حمایت فیلم از وزارت آموزش و پرورش را کسب کرده است و مدارس سراسر کشور می‌توانند برای اکران این فیلم اقدام کنند.
 به گزارش تابناک  فرهنگی به نقل از ایسنا، طبق توافق انجام شده با وزارت آموزش و پرورش، مدارس سراسر کشور می‌توانند برای تماشای انیمیشن «شاهزاده روم» در زنگ سینما و در شیفت صبح سینماهای تهران و شهرستان ها، اقدام کنند.

در تهران پردیس‌های ملت، آزادی، شکوفه، راگا، کیان، تماشا، رازی، سپیده، کورش، ماندانا، شاهد، جوان، اریکه ایرانیان، زندگی، دهکده المپیک، فردوسی، کارون، پامچال، ایران، ناهید، پیام، تیراژه 2، چارسو، برج میلاد و ساحل در شیفت صبح (زنگ سینما) و ویژه مدارس، اکران این اثر را برعهده دارند.

همچنین از روز شنبه 16 آبان ماه اکران این اثر در 35 شهر و مرکز استان آغاز شده است. شهرهای قزوین، ساری، آمل، بابل، اهواز، کاشان، مشهد، همدان، سنندج، ارومیه، بوشهر، کرج، اصفهان، شهرضا، شیراز، کرمانشاه، یزد، قم، رشت، بجنورد، اردبیل، بندرعباس، سمنان، شاهرود، کرمان، اراک، تبریز، زنجان، خرم آباد، شهرکرد، بروجرد، گرگان، شهریار، ورامین، بیرجند هم اکنون اکران این اثر را آغاز و یا به زودی آغاز می کنند.

بدین منظور مدارس می توانند با شماره های زیر جهت رزرو اکران «شاهزاده روم» تماس حاصل کنند:

021-22623194

021-22642409

انیمیشن «شاهزاده روم» انیمیشنی با موضوع مادر عصر(عج) است. این فیلم، قصه عاشقی و دلدادگی بانویی پاکدامن و مسیحی از سلاله شمعون از حواریون حضرت مسیح(ع) است که با مردی از نوادگان پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) ازدواج می‌کند و ثمره این ازدواج فرزندی نیک سرشت است که در آینده‌ای نزدیک، جهان را پر از عدل و داد می‌کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: