انتشار: ۱۶:۵۰ - ۰۳ آبان ۱۳۹۴
پس از انصراف امین زندگانی از بازی در فیلم سینمایی "عطر تلخ، عطر شیرین" هم اکنون تهیه کننده این اثر مشغول مذاکره با دانیال عبادی برای حضور در این پروژه است، هرچند هنوز قرار دادی با وی انعقاد نکرده اند.
به گزارش تابناک فرهنگی به نقل از برنا، پس از اینکه بازیگرانی نظیر همایون ارشادی، گوهر خیر اندیش و امین زندگانی از بازی در پروژه  سینمایی "عطرتلخ، عطر شیرین" انصراف دادند، هم اکنون حضور دانیال عبادی در این اثر قوت گرفته است، هرچند که تا به  امروز قراردادی با وی از سمت تهیه کنده این اثر با وی منعقد نشده است.

گفتنی ست که تاکنون حضور بهاره افشاری، پور انداخت مهیمن در این اثر نمایشی قطعی شده و تصویربرداری این فیلم هفته اول آبان ماه آغاز خواهد شد.

ناصر محمدی کارگردان قدیمی سینمای ایران پس از 20 سال روی به ساختن فیلمنامه ای به قلم علرضا اخلاقی آورده است و تاکنون حضورهمایون ارشادی و بهاره افشاری در این اثر نمایشی قطعی شده است.

«عطر شیرین، عطر تلخ» که به احتمال فراوان نام آن تغییر خواهد کرد مضمونی اجتماعی دارد و روایتگر داستان زندگی دختر و پسر جوانی با دو سبک زندگی متفاوت است که بی‌توجه به باورهای خانواده دل به یکدیگر می‌بندند و کاستی‌های زندگی را با وجود هم پر می‌کنند؛اما ..

«محکومین»، «ملخ زدگان»، «جانبازان»، «قدیس» و... از دیگر ساخته های محمدی در دهه 60 محسوب می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: