انتشار: ۱۴:۰۳ - ۲۵ مهر ۱۳۹۴
برنامه رادیویی «چاپ اول» که از رادیو فرهنگ پخش می‌شود میزبان محمدرضا سنگری است تا برای شنوندگان از کتاب «راز رشید» بگوید.
به گزارش تابناک فرهنگی به نقل از  فارس، برنامه رادیویی «چاپ اول» که از شبکه رادیویی فرهنگ به روی آنتن می‌رود به مباحث حوزه کتاب به خصوص چاپ اول می‌پردازد.

این برنامه که در طول هفته از شنبه تا سه‌شنبه روی آنتن می‌رود در آخرین برنامه خود در بخش قفسه میزبان محمدرضا سنگری است. او در این برنامه ضمن معرفی کتاب «راز رشید» که به همت او گردآوری شده پیرامون این کتاب سخن خواهد گفت.

مجموع اشعار عاشورایی سیدحسن حسینی، علی موسوی گرمارودی، علی معلم، قیصر امین پور، مصطفی رحماندوست، افشین علاء، سعید بیابانکی، عمران صلاحی با عنوان «راز رشید» که به همت محمدرضا سنگری گردآوری شده و انتشارات سوره مهر آن را به چاپ رسانده است. کتاب «راز رشید» در سه مطلع و در قالب‌های غزل، قصیده، مثنوی و رباعی تنظیم شده است.

در بخش «اهل قلم» این برنامه کتاب «ضربان ذات ما» اثر قربان ولیئی که انتشارات کتاب نیستان آن را منتشر کرده است نیز معرفی خواهد شد و در این برنامه ولیئی از این اثر برای شنوندگان توضیح خواهد داد.

از دیگر بخش‌های این برنامه رادیویی می‌توان به بخش «یار مهربان» اشاره کرد که در آن کتاب‌های چاپ اول معرفی می‌شود. همچنین در بخش «کتاب نت» شنوندگان چاپ اول با کتاب‌های گویا آشنا خواهند شد.

بر اساس این گزارش برنامه «چاپ اول» برای علاقه‌مندان به کتاب به خصوص تازه‌های کتاب روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه از ساعت 12:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی فرهنگ بر روی موج FM ردیف 106 مگاهرتز پخش می‌شود. مریم مقدسی تهیه کننده این برنامه، بهاره برهانی کارشناسی مجری و راضیه گردکاهد به عنوان گوینده در این برنامه فعالیت دارند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: