انتشار: ۱۴:۱۲ - ۲۴ مهر ۱۳۹۴
رضا کیانیان و رامبد جوان نیز به کمپین میلیونی جمع‌آوری امضا برای محکومیت فاجعه منا و درخواست پیگیری این فاجعه از سازمان ملل پیوستند.
به گزارش تابناک فرهنگی ،رضا کیانیان و رامبد جوان برای شرکت هرچه بیشتر اقشار مختلف مردم در کمپین میلیونی محکومیت فاجعه منا پیام دادند.

در متن پیام رضا کیانیان آمده است:

 سلام بر مردم ایران

چندی پیش فاجعه ای ناگوار برای عده ای از هموطنان حج گزار ما در سرزمین منا رخ داد که خانواده های آنان را به سوگ نشاند. ما هنرمندان در این ماجرای غم انگیز با تک تک هموطنان مان همراه و همدردیم!

به همین خاطر ما هنرمندان و جانبازان شیمیایی بر آن شدیم تا در حرکتی مدنی و مستقل، یک میلیون امضا جمع آوری کنیم و از سازمان ملل بخواهیم علل این فاجعه انسانی را پیگیری کند. تا این سند انسان دوستانه در تاریخ جهان و سازمان ملل برای همیشه ثبت شود و ماندگار بماند که ما بر طبل جنگ نکوبیدیم و صلح طلبانه پیگیر حقوق پایمال شده هموطنانمان هستیم، ایرانیان عزیزم، همگی در این امر مدنی شرکت کنید و به تک تک دوستان و آشنایان خبررسانی کنید. پایدار و سر بلند باشید.

همچنین پیام رامبد جوان برای شرکت در کمپین فاجعه منا در فضای مجازی به شهر ذیل است:

سلام رفقا

فقط ۱۳۰ هزار امضا تا رسیدن به ۱ میلیون امضا باقی مونده، در همین خصوص شما می توانید از طریق این آدرس در کمپین مذکور شرکت کنید. بدوین که ازتون انتظار دارم.

آدرس سایت موزه صلح تهران برای امضا و  شرکت در کمپین میلیونی حقیقت یابی فاجعه منا : tpm.ir
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: