انتشار: ۱۳:۵۱ - ۲۴ مهر ۱۳۹۴
معصومه قاسمی پور و حمیدرضا آذرنگ، بازیگران فیلم «آبجی» به کارگردانی مرجان اشرفی‌زاده جلوی دوربین رفتند.
به گزارش تابناک فرهنگی به نقل از ایسنا، قاسمی‌پور نقش شخصیت آبجی - دختر خانواده - را بازی می‌کند که داستان فیلم حول محور او شکل می‌گیرد.

قاسمی‌پور پیش از این نقش کوتاهی در فیلم «میهمان داریم» ساخته محمدمهدی عسگرپور داشته است و فیلم «آبجی» نخستین تجربه حضور وی در نقش اصلی و بلند در سینما است.

همچنین با آغاز فاز دوم از فیلمبرداری «آبجی» علاوه‌بر معصومه قاسمی‌پور، حمیدرضا آذرنگ نیز مقابل دوربین رفت.

حمیدرضا آذرنگ از جمله بازیگرانی است که خاستگاه حضورش در عرصه هنر، تئاتر است و پیش از این در فیلم‌هایی چون «ملکه»، «با دیگران»، «آسمان زرد کم عمق» و ... بازی کرده است و در تازه‌ترین حضور سینمایی خود در فیلم «آبجی» در نقش پسر خانواده بازی می‌کند. آذرنگ در این فیلم نقش پسر «طلا» را بازی می‌کند و در یک شرکت تجاری به فعالیت مشغول است.

در این فیلم سینمایی گلاب آدینه، پانته‌آ پناهی‌ها، حمیدرضا آذرنگ، شیرین یزدان‌بخش، معصومه قاسمی‌پور و امیر دلاوری به عنوان بازیگران اصلی حضور دارند و به تازگی سیاوش چراغی‌پور، مهسا مهجور، مریم داننده، آرمینه زیتونچیان، ادمند ملکیان، سیمون باغداساریان، آرتوریت زهرابیان، هانیه سعیدی، میترا محمدی، مانی شاهوار و بهجت بروشی به جمع بازیگران فیلم «آبجی» اضافه شده‌اند.

سینا گنجوی تدوینگر، فرید فصیحی مدیر جلوه‌های ویژه کامپیوتری، طاها آبیار عکاس و امیر یمینی مدیر تدارکات از دیگر عوامل این فیلم سینمایی هستند. فیلمنامه «آبجی» توسط مرجان اشرفی‌زاده، علی اصغری و ناهید طباطبایی نوشته شده است.

این اثر به تهیه‌کنندگی محمد حسین قاسمی و مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: