انتشار: ۱۹:۴۴ - ۲۲ مهر ۱۳۹۴
پرونده نهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی ضامن آهو که از هجدهم مهرماه در بندرعباس آغاز شده، پس از چهار روز با معرفی برترین ها و گروه های نمایشی بسته شد.
به گزارش تابناک فرهنگی به نقل از ایرنا، هیات داوران در بخش نمایش صحنه ای این جشنواره نمایش تولدت مبارک از هرمزگان و دربخش نمایش عروسکی، نمایش گل پری از همدان را به عنوان برگزیده معرفی کرد.
این دو نمایش برگزیده به بنیاد بین المللی امام رضا(ع) نیز معرفی خواهد شد.
با نظر داوران در بخش تئاتر کودک و نوجوان، جایزه بهترین بازیگر کودک به آنوشا محسنی و در بخش بازیگری مرد ، تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به هومان محسن زاده بازیگران نمایش تولدت مبارک از هرمزگان رسید.
تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بخش بازیگری زن به مینا قهرمانی بازیگر نمایش هتل از استان خراسان رضوی اهداء شد.
هیات داوران تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بخش نمایشنامه نویسی و کارگردانی بخش تئاتر کودک و نوجوان را به رضا جوشعار نویسنده نمایش تولدت مبارک از استان هرمزگان اهداء کرد.
همچنین هیات داوران به خاطر تلفیق مراسم بومی و باورهای مذهبی از نمایش نذرخاتون از استان مازندران با اهداء دیپلم افتخار، تقدیر ویژه کرد.
جایزه بخش موسیقی به محسن آزاد بخش آهنگساز نمایش خیابانهای دوست داشتنی از هرمزگان، جایزه طراحی صحنه به سید وحید حمید زاده و لیلا بحری طراحان صحنه نمایش هتل از خراسان رضوی و جایزه بخش طراحی لباس به مصیب داوری طراح لباس نمایش خیابانهای دوست داشتنی از هرمزگان و لوح تقدیر بخش بروشور به لیلا بحری طراح بروشور نمایش هتل از استان خراسان رضوی اهداء شد.
هیات داوران نهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی ضامن آهو، در بخش تئاتر عروسکی ،جایزه بهترین بازیگر را به حامد ترابی بازیگر نمایش گل پری از استان همدان، تندیس و دیپلم افتخار جشنواره در بخش عروسک گردانی را به صورت مشترک به مریم ایرانمش و عذرا امام، عروسک گردانان نمایش روزی روزگاری از استان تهران اهداء کرد.
دیپلم افتخار و تندیس بخش بهترین کارگردانی و نویسندگی ، جشنواره به محسن پور قاسمی کارگردان نمایش عروسکی گل پری از استان همدان اهداء شد.
همچنین هیات داوران لوح تقدیر جشنواره را به علی جباری و محمد حسن نیکبخت آهنگسازان نمایش روزی روزگاری از استان تهران اهداء کرد.
تندیس جشنواره و دیپلم افتخار در بخش طراحی و ساخت عروسک به سمیه گلباز بابت نمایش روزی روزگاری از استان تهران اهداء شد.
نهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی ضامن آهو از 18 مهر با حضور 10 گروه نمایشی از استان های خراسان رضوی، هرمزگان ،همدان،مازنداران و تهران در فرهنگسرای طوبی بندرعباس برگزارشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: