انتشار: ۱۹:۱۹ - ۲۲ مهر ۱۳۹۴
امیر کربلایی زاده، یکی از کمدین های برنامه خندوانه در یک فیلم کوتاه با موضوع شهدای غواص بازی می کند.
به گزارش تابناک فرهنگی و به نقل از رجانیوز، تولید فیلم کوتاه «تَلَظی» با موضوع شهدای غواص و عملیات کربلای چهار به کارگردانی حسین دارابی در باشگاه فیلم سوره حوزه هنری کلید می خورد.
 
این فیلم داستان یک معلم و شاگرد از غواصان عملیات کربلای چهار را روایت می کند که در محاصره نیروهای بعثی گرفتار شده اند.
 
امیر کربلایی زاده، علیرضا مظفری و آفرین عبیسی بازیگران این اثر کوتاه داستانی به شمار می روند که قرار است یک بازیگر اصلی دیگر نیز به جمع آنها افزوده شود.
 
امیر کربلایی زاده از هنرمندان با سابقه تئاتر که در ماههای اخیر به واسطه اجرای استند آپ کمدی در برنامه خندوانه بیشتر شناخته شده، پیش از این هم به عنوان بازیگر اصلی در فیلم کوتاه «کرایه ها آماده» با حسین دارابی همکاری داشته است.
 
از دیگر نکات جالب توجه در ساخت این فیلم حضور محسن روزبهانی برنده سیمرغ جشنواره فیلم فجر به عنوان طراح جلوه های ویژه میدانی در فیلم کوتاه «تلظی» است که  محمد جواد موحد و عباس خدادادی تهیه کننده و مدیر تولید آن هستند.
 
لوکیشن اصلی این فیلم شهرک سینمایی دفاع مقدس است و بخش هایی آن نیز در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) تصویربرداری می شود و حضور متعدد هنروران در سکانس های مختلف این اثر و استفاده از انفجارهای واقعی بر حجم تولید آن به عنوان یک اثر کوتاه افزوده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: