انتشار: ۱۴:۱۶ - ۲۱ مهر ۱۳۹۴
مصوبه شورای عالی خانه هنرمندان ایران؛

استعفای مجید سرسنگی از مدیرعاملی خانه هنرمندان ایران

«مجید سرسنگی» مدیرعامل خانه هنرمندان ایران از سمت خود استعفا داد.
به گزارش تابناک فرهنگی به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران؛ نشست شورای عالی خانه هنرمندان ایران یک شنبه 19 مهرماه در محل این خانه برگزار شد.
 
در این نشست که با حضور رئیس و اعضای شورای عالی خانه هنرمندان ایران برگزار شد، با درخواست استعفای مجید سرسنگی که برای دومین بار به این شورا ارائه شده بود، موافقت شد. در این نشست هم چنین مقرر شد تا انتخاب گزینه جدید برای سمت مدیرعامل، دکتر «محمد سریر» رییس شورای عالی خانه هنرمندان ایران، نیابتا سرپرستی امور و انجام وظایف مدیرعامل را بپذیرد.
 
متن کامل مصوبه این شورا به قرار زیر است:
 
شورای عالی خانه ی هنرمندان ایران علی رغم عدم موافقت کلیه ی اعضای خود با استعفای جناب آقای دکتر مجید سرسنگی، نهایتا پس از استماع سخنان، استدلال ها و اصرار ایشان، استعفای مدیرعامل خانه ی هنرمندان ایران را – که برای بار دوم تسلیم این شورا شده بود - مورد پذیرش قرار داد.
 
این شورا از خدمات ارزنده و نقش سازنده ی دکتر مجید سرسنگی در دوران تصدی مسئولیت مدیرعاملی خانه ی هنرمندان ایران قدردانی کرد و این دوران را از جمله ی پربارترین دوران این مرکز فرهنگی و هنری دانست.
 
این شورا همچنین مقرر کرد که تا جمع بندی در خصوص گزینه های تصدی این پست و تعیین مدیرعامل جدید، جناب آقای دکتر محمد سریر، رییس شورای عالی خانه ی هنرمندان ایران، نیابتا سرپرستی امور و انجام وظایف مدیرعامل را بپذیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: