انتشار: ۱۱:۵۳ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۴
پیمان قاسم‌خانی می‌گوید که کوچکترین نشانه‌ای از ابتذال در فیلم سینمایی «گینس» به کارگردانی محسن تنابنده ندیده است.
به گزارش تابناک فرهنگی و به نقل ازخبرآنلاین، این فیلمنامه نویس که آثار مختلفی را در حوزه سینمای کمدی خلق کرده، معتقد است که تجربه محسن تنابنده در زمینه کارگردانی تجربه موفقی بوده است.

محسن تنابنده بازیگر و فیلمنامه نویس در حال حاضر فیلم سینمایی گینس را روی پرده سینماهای ایران دارد.

اکران این فیلم که فروش میلیاردی داشته، با واکنش‌های مختلفی مواجه شده و برخی از منتقدان سینما از این فیلم به عنوان فیلمی ضعیف نام برده‌اند که بر محور شوخی‌های مبتذل و سطحی ساخته شده است.

قاسم‌خانی در مصاحبه‌ای که با هفته نامه تماشاگران امروز داشته، اما این نظرات را رد کرده و گفته:«به نظرم اصلاً تجربه آقای تنابنده ناموفق نبود. به خودش گفتم وقتی رفتم فیلم را ببینم با چیزهایی كه راجع به فیلم شنیده بودم، رودربایستی داشتم. فكر می‌كردم فیلمش بد است. اگر بد بود چطور بگویم بد است، ولی به نظرم چیزهایی كه از نظر بعضی‌ها بولد شده اصلاً به چشم من نیامد و من خیلی هم خوشم آمد.»

او تاکید کرده: «به نظرم «گینس» یك فیلم بسیار خوب است و من كوچكترین نشانه‌ای از ابتذال در آن ندیدم. یك مشنگی و ابزورد بودن در این فیلم هست كه به نظرم درجه یك است.»

قاسمخانی گفته: «من قبلاً نوشته‌های تنابنده را خوانده بودم و این فضا را در كارهایش دیده بودم و اتفاقاً وقتی این فیلم را دیدم امیدوارتر شدم.»
برچسب ها: سینمای ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: