انتشار: ۲۳:۵۴ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۴
هیأت مدیره انجمن هنرهای نمایشی ایران، ارمغان بهداروند را به عنوان مدیرعامل این انجمن انتخاب کرد.
به گزارش تابناک فرهنگی به نقل از ایسنا، ارمغان بهداروند با اتفاق آرای اعضای هیأت مدیره انجمن هنرهای نمایشی ایران به عنوان مدیرعامل این انجمن انتخاب شد.

ارمغان بهداروند، متولد 1353 است، او از سال 73 فعالیت حرفه‌ای خود را در عرصه‌های هنری آغاز کرد و در سال 77 به عنوان مدیر روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهواز دعوت به کار شد.

در طی این سال‌ها آثار مکتوبی از او منتشر شده که از آن جمله می‌توان به «مخاطب ممنوع»، «به من که رسیدی بپیچ»، «این روزها که می‌گذرد» و «اندیمشک پلاک 9» اشاره کرد.

همکاری در برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری همچون بخش ادبیات نمایشی جایزه ادبی پروین اعتصامی، کنگره ادبی ملکوت، جشنواره تئاتر لاله‌های سرخ، جشنواره فرهنگی دانشجویی، جشنواره امام رضا (ع)، همایش پایتخت پنجره‌ها، جشنواره خلیج فارس و... با عناوینی همچون دبیر، داور و عضو هیأت علمی، عضویت در هیأت تحریریه و دبیر سرویس ادبی نشریات ادبی و تدریس هنری در مراکز فرهنگی و کانون‌ها، فرهنگسراها، همکاری با سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان از جمله فعالیت‌های او محسوب می‌شود. بهداروند هم اکنون دانشجوی دکتری زبان و ادبیات فارسی است و در دانشگاه‌های تهران به تدریس اشتغال دارد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: